در گفتگو با مهر تشریح شد؛

آخرین وضعیت كامران تفتی بعد از عارضه قلبی در رالی ایرانی

آخرین وضعیت كامران تفتی بعد از عارضه قلبی در رالی ایرانی به گزارش هنر شهر كارگردان مجموعه رالی ایرانی۲ درباره اتفاقی كه برای كامران تفتی سر صحنه این فیلم مسابقه افتاد توضیح داد.آرش معیریان كارگردان مجموعه «رالی ایرانی۲» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره اتفاقی كه چندی قبل برای كامران تفتی حین ضبط این مسابقه رخ داد، اظهار داشت: این فیلم- مسابقه در شمال كشور آغاز شد و تا رسیدن به جنوب كشور نیمی از گروه ها حذف شدند و سه گروه همچون گروه آقایان كامران تفتی و كامبیز دیرباز در بامداد روزی كه ادامه مسابقه در قشم برگزار می شد باید مرحله سختی را پشت سر می گذاشتند كه نیاز به سرعت و آمادگی و ورزیدگی بدنی داشت.
وی اضافه كرد: كامران تفتی با وجود برخورداری از این خصوصیت ها، در مرحله ای از مسابقه به علت سرعت زیاد برای رساندن خود گرفتار عارضه قلبی شد.
معیریان توضیح داد: هم گروهی او كامبیز دیرباز بلافاصله مسابقه را رها كرد و او را همراه مدیرتولید پروژه به بیمارستان رساند.
وی با اشاره به روند تولید این مسابقه اظهار داشت: با عنایت به اینكه هر كدام از گروه ها در جاهای دیگر در حال پیشروی بودند و تیم تولید و تداركات هم در سراسر جزیره پخش بودند، دیرباز به كمك یكی از گروه های اورژانس تفتی را به بیمارستان منتقل كرد.
كارگردان «رالی ایرانی» در انتها خاطرنشان كرد: ما رقابت را متوقف كردیم تا نتیجه شرایط كامران مشخص شود اما خوشبختانه بعد از گذشت حدود هشت ساعت خطر رفع و كامران تفتی به هتل منتقل شد. اخیرا هم با او ملاقات حضوری داشتم و خدا را شكر وضعیت جسمانی او خیلی خوب و آماده شروع كارهای جدید بود.

1397/09/17
15:52:43
5.0 / 5
4179
تگهای خبر: فیلم , كارگردان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است