گلپایگانی: ادامه مهربانی و تعامل با مردم رمز موفقیت ائمه جماعات است

گلپایگانی: ادامه مهربانی و تعامل با مردم رمز موفقیت ائمه جماعات است به گزارش هنر شهر رییس دفتر مقام معظم رهبری با تاكید بر این مورد كه مساجد در امید دادن به مردم نقش مهمی ایفا می كند، اظهار داشت: روحانیت خاستگاه انقلاب اسلامی و خاكریز اول مبارزه با استعمار و استكبار است.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام والمسلمین محمدی گلپایگانی بامداد امروز (یكشنبه ) ۲۳ دی ماه در آیین معارفه رییس مركز رسیدگی به امور مساجد با بیان این كه مساجد در هدایت مردم و امیدوار كردن آنها نقش بی نظیری دارد، اظهار نمود: یكی از رویكردهایی كه مقام معظم رهبری مدت ها است آنرا دنبال می كند، رویكرد جوانگرایی است و همین مبحث در انتصاب حجت الاسلام والمسلمین حاج علی اكبری بعنوان امام جمعه تهران دیده می گردد.
ایشان در ادامه سخنانش اظهار داشت: انقلاب اسلامی موجی در جهان بوجود آورده است كه استعمار و استبداد خیلی از كشورهای جهان را از بین برده است. نظام جمهوری اسلامی در مقابل ظلم ایستاد و تمامی معادلات استعمارگران و ابرقدرت ها را بر هم زد.

وی افزود: دشمن درصدد این است كه ریشه انقلاب اسلامی ایران را از بین ببرد اما مردم و روحانیت بیدار هستند و اجازه این كار را نخواهند داد. روحانیت خاستگاه انقلاب اسلامی و خاكریز اول مبارزه با استعمار و استكبار است. روحانیت از آغاز غیبت تا به امروز شهدای زیادی تقدیم اسلام كرده است. در دوران دفاع مقدس هم روحانیون و طلبه های زیادی شهید شدند.

رییس دفتر مقام معظم رهبری در انتها صحبت های خود با تاكید بر این مطلب كه ادامه مهربانی و تعامل با مردم رمز موفقیت ائمه جماعات است، در این باره تصریح كرد: مقام معظم رهبری چه قدر باید فریاد بزنند كه روحانیون نباید به سراغ تجملات بروند. من خودم از مقام معظم رهبری شنیدم كه اگر مسائل امنیتی وجود نداشت با پیكان رفت و آمد می كردم. با همه تبلیغاتی كه می گردد قافله روحانیت به خوبی راه خویش را ادامه می دهد. رهبر ما بیدار و شجاع است و من هم هیچ ترسی در ایشان ندیدم. ایشان به تمام آداب شرعی عمل می كنند.
1397/10/23
14:19:06
5.0 / 5
3966
تگهای خبر: تبلیغات
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است