استقبال زائران راهیان نور كرمانشاه از یادمان مرصاد

استقبال زائران راهیان نور كرمانشاه از یادمان مرصاد به گزارش هنر شهر رئیس سازمان اردویی، گردشگری و راهیان نور سپاه نبی اكرم(ص) استان كرمانشاه از حضور حدود یك میلیون و ۱۰۰ هزار نفر در مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان از آغاز سال راهیان نور تابحال اطلاع داد.


یونس عزیزی با اشاره به اینكه پیش بینی می شود آمار بازدید از مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان كرمانشاه تا آخر سال راهیان نور( اردیبهشت ۹۸) از مرز یك میلیون و ۵۰۰ هزار نفر عبور كند برای ایسنا توضیح داد: سال راهیان نور از اردیبهشت ماه هر سال آغاز و تا اردیبهشت ماه سال بعد ادامه دارد. از اردیبهشت ماه امسال تابحال شاهد حضور حدود یك میلیون و ۱۰۰ هزار نفر در مناطق عملیاتی دفاع مقدس استان بوده ایم.
وی با اشاره به رشد حدود ۲۰۰ هزار نفری بازدید كنندگان از مناطق عملیاتی استان كرمانشاه در مقایسه با سال گذشته، افزود: سال قبل در مجموع حدود ۹۰۰ هزار نفر از یادمان ها و مناطق عملیاتی دفاع مقدس در استان كرمانشاه بازدید نمودند. در این بین یادمان مرصاد پربازدید كننده ترین یادمان دفاع مقدس در استان كرمانشاه بوده است.
عزیز در ادامه با اشاره به برنامه ریزی برای كیفیت بخشی به اردوهای راهیان نور در استان كرمانشاه، اضافه كرد: اقدامات خوبی جهت ارتقای سطح كیفی اردوهای راهیان نور همچون استفاده از راویان و روحانیان با تجربه، توزیع بسته های فرهنگی و برگزاری مسابقات فرهنگی در استان انجام شده است.
وی از برگزاری رزم نمایش«با افلاكیان» بعنوان یكی از برنامه های خوب برای كیفیت بخشی به اردوهای راهیان نور یاد كرد وگفت: امسال تابحال ویژه برنامه فرهنگی رزم نمایش «باافلاكیان» به مدت ۸۰ شب برای كاروان های راهیان اجرا شده كه برگزاری این ویژه برنامه با هدف معرفی عملیات های مهم دوران جنگ تحمیلی به نسل جوان در برنامه قرار گرفته است.1397/11/03
14:31:27
5.0 / 5
4079
تگهای خبر: برنامه , فرهنگی , كیفیت , نمایش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است