معاون سازمان میراث فرهنگی و گردشگری خبر داد

اختصاص بیشترین سرمایه گذاری گردشگری به هتل سازی

اختصاص بیشترین سرمایه گذاری گردشگری به هتل سازی هنر شهر: معاون سرمایه گذاری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری اعلام نمود: بیشترین حجم سرمایه گذاری در گردشگری به بخش هتل سازی اختصاص دارد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، حسین اربابی سرمایه گذاری در حوزه گردشگری را همراه با رونق دانست و اضافه كرد: بیشتر از ۲۲۰۰ طرح درحال ساخت است كه از این تعداد بیشتر از ۵۰۰ واحد، هتل است. هتل ها بیشترین حجم سرمایه گذاری در گردشگری را به خود اختصاص داده اند كه حجم آن بالای ۹۰ درصد كل سرمایه گذاری ها را دربرمی گیرد.
او كه در حاشیه نمایشگاه تخصصی هتلداری سخن می گفت، بیان كرد: با اضافه شدن ظرفیت اقامت، توسعه و رونق گردشگری بیشتر تسهیل می شود.
اربابی اظهار داشت: تا كنون در راه جذب سرمایه موفق بوده ایم اما اختتام كار به چگونه حركت كردن در این راه و سیاست های حاكمیتی بستگی دارد.
علی اصغر مونسان ـ رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری ـ نیمه سال قبل با اشاره به حجم سرمایه گذاری ای كه به بخش اقامتگاه و هتل جذب شده است، گزارش داده بود: در آغاز كار دولت تدبیر و امید ۱۲۵ هتل ۴ و ۵ ستاره وجود داشت كه تعداد آنها به ۱۵۸ واحد رسیده و مقرر است تا اختتام دولت دوازدهم به ۲۸۰ هتل با ۲۲۴ درصد رشد برسد.
وی همینطور گفته بود تعداد واحدهای بومگردی تا اختتام برنامه ششم توسعه به دوهزار واحد خواهد رسید.1398/02/06
17:13:18
5.0 / 5
4494
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است