با نمایش فیلم سیبرگ ؛

جشنواره فیلم زوریخ به كریستن استوارت جایزه می دهد

جشنواره فیلم زوریخ به كریستن استوارت جایزه می دهد هنر شهر: بازیگر فیلم های گرگ و میش با دریافت جایزه چشم طلای جشنواره فیلم زوریخ تجلیل می شود.به گزارش هنر شهر به نقل از ورایتی، كریستن استوارت با دریافت جایزه چشم طلای جشنواره فیلم زوریخ ۲۰۱۹ مورد تجلیل واقع می شود. همراه با اهدای این جایزه جدیدترین فیلم او با عنوان «سیبرگ» درباره جین سیبرگ بازیگر آمریكایی كه به چهره موج نوی فرانسه بدل شد، در این جشنواره به نمایش درمی آید.
استوارت و بندیكت اندروز كارگردان «سیبرگ» نیز در نخستین اكران این فیلم در زوریخ سوییس حاضر خواهند بود.
این فیلم نخستین اكران جهانی خودرا در جشنواره فیلم ونیز تجربه نمود.
نادجا شیلدكنخت از مدیران جشنواره زوریخ با تاكید بر این كه موفقیت جهانی استوارت در فیلم های «گرگ و میش» می توانست سبب شود تا او همچنان به بازی در بلاك باسترها ادامه دهد، اما او مسیر دیگری را انتخاب نمود و بیشتر در فیلم های هنری و مستقل نقش آفرینی كرد و در آثاری از والتر سالس، اولیویه آسایاس و آنگ لی ظاهر شد، وی را شایسته تجلیل دانست.
كریستن استوارت بازیگر فیلم هایی چون «در جاده» درامی به كارگردانی والتر سالس در سال ۲۰۱۲، «ابرهای سیلس ماریا» درامی به نویسندگی و كارگردانی الیویه آسایاس در سال ۲۰۱۴، «كافه سوسایتی» كمدی-درام وودی آلن در سال ۲۰۱۶، «مأمور خرید شخصی» درام تعلیقی الیویه آسایاس در سال ۲۰۱۶ و «پیاده روی طولانی بیلی لین بین دو نیمه» درام جنگی بریتانیایی-انگلیسی-چینی سال ۲۰۱۶ به كارگردانی آنگ لی بوده است.
این بازیگر ۲۹ ساله كارش را از ۹ سالگی با نقش شخصیت های فرعی در چندین فیلم آغاز كرد و سال ۲۰۰۲ به خاطر بازی در نقش دختر جودی فاستر در تریلر «اتاق وحشت» به شهرت رسید و نامزدی دریافت جایزه بهترین بازیگر نقش مكمل زن پیشرو در یك فیلم سینمایی را دریافت كرد.
جیك جیلنهال و اندرو گارفیلد از دریافت كنندگان پیشین جایزه چشم طلای زوریخ بودند.
امسال پانزدهمین دوره جشنواره فیلم زوریخ از سپتامبر۲۶ تا ۶ اكتبر(۴ تا ۱۴ مهر) انجام می شود.


منبع:

1398/06/19
12:11:04
5.0 / 5
3994
تگهای خبر: بازیگر , جشن , جشنواره , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است