اعلام نتایج داوری چكیده مقالات همایش مطالعات فیلم كوتاه تهران

اعلام نتایج داوری چكیده مقالات همایش مطالعات فیلم كوتاه تهران به گزارش هنر شهر دبیرخانه همایش مطالعات فیلم كوتاه تهران، نتایج بررسی چكیده مقالات ارسالی به دبیرخانه همایش مطالعات فیلم كوتاه تهران را اعلام نمود.


به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دبیرخانه همایش «مطالعات فیلم كوتاه تهران» از بررسی ۷۶ چكیده مقاله دریافتی و پذیرش ۳۰ چكیده در رابطه با محورهای همایش اطلاع داد. این دبیرخانه ضمن قدردانی از مشاركت پژوهشگران ارجمند، عناوین چكیده مقالات و اسامی برگزیدگان نهایی این رویداد را به شرح زیر معرفی كرد:
پژوهشگرانی كه چكیده مقالات آنها در این مرحله برگزیده شده است، تا تاریخ ۹۸/۱۰/۳۰ فرصت دارند تا متن كامل مقاله خویش را حداكثر در ۲۰ صفحه (۶۵۰۰ كلمه) و بر مبنای شیوه نامه نگارش مقالات عرضه شده در وب سایت انجمن سینمای جوانان ایران آماده و ارسال نمایند. مهلت ارسال متن كامل مقالات ۹۸/۱۰/۳۰ و اعلام برآیند پذیرش مقالات ۹۸/۱۱/۳۰ خواهد بود. همایش مطالعات فیلم كوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران و با همكاری بنیاد سینمایی فارابی و دفتر توسعه فناوری و مطالعات سینمایی سازمان سینمایی كشور، دوشنبه دوازدهم اسفندماه ۹۸ برگزار می شود. محور اصلی همایش مطالعات فیلم كوتاه تهران روایت در فیلم كوتاه است و مقالات راه یافته ذیل عناوین ساختارشناسی روایت در فیلم كوتاه، روایت شناسی نئوفرمالیستی در فیلم كوتاه، اقتباس در فیلم كوتاه، روایت شناسی پساساختگرا و فیلم كوتاه، پژوهش برای فیلم كوتاه و روایت شناسی در فیلم كوتاه تجربی بعد از داوری نهایی، برای عرضه در صحن همایش یا انتشار در كتاب «مطالعات فیلم كوتاه» اعلام خواهد شد. دبیرخانه دائمی همایش در تهران، خیابان گاندی، كوچه نوزدهم، شماره بیست، انجمن سینمای جوانان ایران، واقع شده است. علاقه مندان می توانند جهت كسب اطلاعات بیشتر با شماره های۸۶۰۸۷۶۰۳ و ایمیل tisfconf@gmail.com در ارتباط باشند و یا به وب سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir رجوع كنند.

1398/09/03
19:04:26
5.0 / 5
4265
تگهای خبر: خیابان , دبیر , دبیرخانه , سایت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است