موسیقی فجر ۳۵ در آینه مهر؛

ترانه های منتخب سال معرفی می گردند

ترانه های منتخب سال معرفی می گردند هنر شهر: ستاد برگزاری سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر با هدف ترویج مفاهیم نو و باارزش در ترانه ها بخش جایزه ترانه را راه اندازی نمود.به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر، «جایزه ترانه» با هدف تجلیل از ترانه سرایان برتر و ترویج مفاهیم نو و باارزش در ترانه ها و معرفی ترانه های برگزیده در سی و پنجمین دوره جشنواره موسیقی فجر انجام می شود.
در این جایزه، متن ترانه هایی كه از اول مهرماه ۱۳۹۷ تا اختتام مهرماه ۱۳۹۸ به صورت تك آهنگ یا در چارچوب آلبوم موسیقی از طرف موسسات یا اشخاص حقیقی بعد از دریافت مجوز از دفتر موسیقی تولید و انتشار یافته اند، توسط هیاتی از داوران بررسی و ترانه های برگزیده معرفی می گردند.
در فاصله اول مهر ۱۳۹۷ تا اختتام مهر ۱۳۹۸ بیشتر از شش هزار قطعه متن ترانه با مجوز دفتر موسیقی به صورت تك آهنگ یا در چارچوب آلبوم انتشار یافته اند، كه اولین مرحله انتخاب این ترانه ها در حال انجام می باشد و در مرحله نهایی ترانه های برگزیده در سی و پنجمین جشنواره موسیقی فجر معرفی می گردند.
با توجه به تعداد بسیار ترانه هایی كه به صورت تك آهنگ و آلبوم تولید و منتشر می شوند، جایزه ترانه می تواند به كمك متخصصان و آرا مردمی، ترانه های شاخص و برگزیده را به جامعه معرفی نماید.


منبع:

1398/10/21
14:33:25
5.0 / 5
4353
تگهای خبر: آهنگ , جشن , جشنواره , متخصص
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است