ساسان سالور در گزارش هنر شهر:

سه كام حبس روایت یك معضل بزرگ اجتماعی است

سه كام حبس روایت یك معضل بزرگ اجتماعی است به گزارش هنر شهر ساسان سالور تهیه كننده فیلم سینمایی سه كام حبس به كارگردانی سامان سالور عنوان نمود كه این فیلم روایت گر معضل بزرگی است كه گریبانگیر بسیاری از خانواده ها می شود.ساسان سالور تهیه كننده فیلم سینمایی «سه كام حبس» به كارگردانی سامان سالور كه به بخش مسابقه سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر راه یافته است، در گفتگو با خبرنگار مهر درباره آخرین وضعیت این فیلم اظهار داشت: این روزها مشغول انجام آخرین مراحل فنی این فیلم هستیم به صورتی كه ساخت موسیقی توسط ستار اوركی و صداگذاری تا اوایل هفته آینده به اتمام می رسد همینطور بخشی از كارهای فنی «سه كام حبس» مربوط به ویژوآل افكت می شود كه آن هم در دست انجام است. از همین رو فكر می كنم تا اواسط هفته آینده این فیلم به صورت كامل آماده نمایش می شود.
وی عنوان كرد: هر چند نمی توانم تا قبل از اكران فیلم، حرفی از مبحث آن بزنم اما باید عنوان كنم كه «سه كام حبس» به یك معضل جدی اجتماعی حال حاضر می پردازد كه در خانه بسیاری از ما وجود دارد. البته حدودا هر فیلمی تا به امروز ساخته ام حساسیت هایی داشته است. برای مثال یادم است برای «بدورد بغداد» هم كه من در تیم تولید آن بودم، زمانی كه قرار شد بعنوان نماینده ایران به اسكار معرفی شود به خاطر ۲ سكانس، دوستان با ما صحبت هایی داشتند. به هر حال پرداختن به یك سوژه اجتماعی سختی های خاص خویش را دارد.
سالور اظهار نمود: «سه كام حبس» از یك معضل بزرگ اجتماعی حرف می زند كه بسیاری از خانواده ها با آن درگیر هستند و ربطی به سطح سواد، فرهنگ و طبقه اجتماعی ندارد، یعنی امكان دارد این اتفاق در هر خانه ای وجود داشته باشد. به نظرم نقطه قوت «سه كام حبس» فیلمنامه آن است چونكه قدرتمند و خوب است و ماحصل آن فیلمی شده كه قابل دفاع است.
وی در انتها توضیح داد: معمولا فیلم های ما به واسطه اینكه بخشی از حقایق اجتماعی را بیان كرده اند گاهی در نمایش عمومی گرفتار مشكل شده اند و حتی گاهی به سیاه نمایی محكوم شده ایم اما امیدوارم در این پروژه دوستان با این زاویه دید به فیلم نگاه نكنند.

1398/11/03
20:24:11
5.0 / 5
3724
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است