با اعلام در یك نشست رسانه ای؛

مهران مدیری هم وارد بازار تبلیغات شد

مهران مدیری هم وارد بازار تبلیغات شد به گزارش هنر شهر مهران مدیری ضمن تشریح فعالیتهای تازه خود در چارچوب همكاری با یك فروشگاه زنجیره ای، از ساخت فصل پنجم دورهمی و همینطور فصل دوم سریال هیولا در شبكه نمایش خانگی بعد از محرم و صفر اطلاع داد.به گزارش هنر شهر به نقل از مهر، مهران مدیری ظهر امروز چهارشنبه ۱۵ مردادماه طی یک نشست رسانه ای ضمن اشاره به کارهای جدید خود، درباره فصل جدید «دورهمی» و فصل دوم «هیولا» توضیحاتی عرضه کرد.
مهران مدیری که در این جلسه از همکاری خود با یک فروشگاه زنجیره ای خبر داد، اصرار کرد این همکاری در فضایی غیرتبلیغاتی و مبتنی بر مسئولیت های اجتماعی خواهد بود اما همزمان حضور در بیلبوردها و تیزرهای تبلیغاتی این فروشگاه زنجیره ای را تایید نمود و از این منظر این اتفاق را می توان تازه ترین ورود چهره های سینمایی و تلویزیونی به عرصه تبلیغات بازرگانی قلمداد کرد. اتفاقی که با تعدد تولید تیزرهای تبلیغاتی و هم همکاری در تولید برنامه های مشارکتی احتمالاً در آینده صورت جدی تری هم پیدا خواهدنمود.
تبلیغات نمی کنم؛ به مسئولیت اجتماعی ام عمل می کنم
مدیری در این جلسه در پاسخ به سوالی درباره کارهای جدید تبلیغاتی خود عنوان کرد: به نظرم کار مفید و مهمی مقرر است صورت گیرد تفاهمی که نوعی مسئولیت اجتماعی و کمک به افرادی است که مشکلات مالی در کشور دارند. این تفاهم برای این خوب است که در شرایط سختی زندگی می نماییم و این کار به هزار نفری که مشکل دارند کمک می نماید. من هیچ وقت در بحث تبلیغات نبوده ام و این هم به سبب مسئولیت اجتماعی به من واگذار شده و از آن استقبال می کنم.
مدیری در توضیح بیشتر درباره تبلیغاتی نبودن این همکاری با یک فروشگاه زنجیره ای اظهار داشت: طی این توافق بخشی از فروش روزانه، ماهیانه و سالیانه این فروشگاه به مسائل و مشکلات مختلفی که در کشور است اختصاص داده می شود مثل کودکان کار و فراهم کردن وسایل تحصیل برای کودکان بی بضاعت، کمک به خانواده های صدمه دیده از کرونا، بیماران تالاسمی و سرطانی.
وی همینطور اظهار داشت: پذیرفتن این مساله از سوی من با کمال میل بود چون می تواند بخش عمده ای از مشکلات خانواده ها رفع کند. به هر حال روز به روز شرایط کشور دارد بهتر می شود (می خندد) و ما فکر کردیم این تنها کاری است که می توانیم بکنیم.
مدیری در ادامه در پاسخ به این پرسش که اگر این وجه مسئولیت اجتماعی در کار تبلیغاتی بود به آن ورود می کرد یا خیر، اظهار داشت: اساسا نه. هیچوقت تبلیغات صرف را نپذیرفتم و این کار را هم به خاطر مسئولیت اجتماعی که در این اتفاق وجود داشت پذیرفتم.
سرانجام موزه «دورهمی» چه شد؟
مجری و کارگردان «دورهمی» در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار مهر درباره موزه دورهمی که آن هم قرار بود عوایدش به زلزله زدگان برسد و با هدف کمک رسانی و عمل به مسئولیت اجتماعی راه اندازی شده بود، بیان کرد: این مسئله به دلایلی طول کشید اول اینکه هماهنگی های مهمی با صداوسیما نیاز داشت و دوم اینکه بسیاری از هنرمندان هدایایشان را نداده بودند و هنوز هم نداده اند. کاش فهرست اسامی را آورده بودم و نشان می دادم. ما صفحه ای را طراحی نموده ایم که تمام تصاویر هدایایی که به موزه دورهمی اهدا شده است با توضیحاتش در این صفحه وجود دارد و من در این زمینه در قسمت های آینده اطلاع رسانی خواهم کرد.
مدیری درباره ادامه تولید «دورهمی» هم بیان کرد: ما به جز این هفته، سه قسمت دیگر «دورهمی» بیشتر نداریم. یعنی هفته دیگر هم سه قسمت پخش می شود و «دورهمی ۴» تمام می شود و ما دو ماه در محرم و صفر پخش و ضبط نداریم.
وی افزود: سرمایه داران، برندهای معروف و اشخاص معروف که تمایل دارند این موزه را یک جا خریداری کنند می توانند اعلام کنند و ما به بالاترین پیشنهاد موزه را خواهیم فروخت و در سه قسمت آخر تکلیف موزه مشخص می شود هم فروخته خواهد شد و هم مبلغ آن اعلام می شود.
ساخت فصل دوم «هیولا» بعد از محرم و صفر
کارگردان سریال هایی چون «قهوه تلخ» و «هیولا» در شبکه نمایش خانگی در پاسخ به ادامه فعالیت هایش همزمان با فعالیت «دورهمی» اظهار داشت: فصل پنجم «دورهمی» را از دو ماه دیگر و پس از محرم و صفر خواهیم داشت و فصل دوم سریال «هیولا» را هم می سازیم. تا آنجا که بتوانم تلاش می کنم به همه این ها بپردازم.
وی در انتها در پاسخ به سوالاتی درباره حضور هنرمندان در «دورهمی» و سانسورهای برنامه توضیح داد: از دو منظر می شود به آن نگاه کرد که اولاً اینجا نمی توان درباره آن صحبت کرد و توضیحش خیلی مفصل است.


منبع:

1399/05/16
23:53:22
5.0 / 5
1622
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است