سیمپسون ها بازهم خبرساز شد؛

كل كل انتخاباتی مشاور ارشد ترامپ با یك شخصیت كارتونی!

كل كل انتخاباتی مشاور ارشد ترامپ با یك شخصیت كارتونی! هنر شهر: مشاور ارشد ترامپ با شخصیت مارج كه نقش مادر در كارتون سیمپسون ها را دارد، وارد یك درگیری توییتری شد!به گزارش هنر شهر به نقل از گاردین، کمپین انتخاباتی ۲۰۲۰ غیرقابل پیش بینی آمریکا، شاهد یک اتفاق عجیب دیگر بوده و این دفعه یکی از مشاوران دونالد ترامپ وارد یک درگیری توییتری با «مارج»، یکی از شخصیت های سریال کمدی انیمیشن محبوب «سیمپسون ها» شده است.
این مقابله وقتی آغاز شد که جنا الیس، یکی از مشاوران کمپین ارشد ترامپ، خواست انتخاب شدن کامالا هریس سناتور اهل کالیفرنیا را بعنوان معاون جو بایدن در رقابت ریاست جمهوری به سخره بگیرد. الیس در توییتر در اشاره به شخصیت محبوب مادر در سریال «سیمپسون ها» نوشت «حرف زدن کامالا مانند مارج سیمپسون می ماند!»
اکانت رسمی توییتر «سیمپسون ها» اما به سرعت پاسخ الیس را داد و کلیپی کوتاه پست کرد که در آن مارج جواب این انتقاد را می داد.
مارج اظهار داشت: «به عنوان یک زن خانه دار حومه شهری ساده، دارم کمی حس بی احترامی می کنم. من به کودکانم یاد می دهم روی کسی اسم نگذارند. جنا، می خواستم بگویم اعصابم خرد است اما نگران بودم سانسورش کنند.»
این اختتام ماجرا نبود. الیس در پاسخ به توییت «سیمپسون ها» نوشت که «مارج احتمالاً مقرر است به دموکرات ها رای بدهد، آن هم بوسیله پست».
«سیمپسون ها» که یکی از طولانی ترین و محبوب ترین سریال های کمدی در تاریخ تلویزیون آمریکاست، تاکنون بارها وارد مسایل سیاسی و دیگر مسایل متعجب کننده از بحران اقلیمی گرفته تا مسایل ناسیونالیستی شده است.
این سریال چند باری هم ترامپ را به سخره گرفته است. در یکی از اپیزودهای این سریال ترامپ در آیینه به خودش نگاه می کند و می گوید: «تو در گلف تقلب می کنی، در پرداخت مالیات تقلب می کنی، به همسرانت هم خیانت می کنی. رفتارت مثل یک جامعه ستیز خودشیفته است.»


منبع:

1399/05/27
11:06:11
5.0 / 5
1813
تگهای خبر: انیمیشن , سریال , كودكان
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است