تقدیر از كی میاد ستاره چینی در یازدهمین جشنواره مردمی عمار

تقدیر از كی میاد ستاره چینی در یازدهمین جشنواره مردمی عمار هنر شهر: در یازدهمین جشنواره مردمی عمار، هیات داوران در بخش برنامه تلویزیونی ترکیبی لوح افتخار این بخش را همراه با جایزه به برنامه کی میاد ستاره چینی اهدا کرد.


به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی برنامه «کی میاد ستاره چینی»، در یازدهمین جشنواره مردمی «عمار»، هیات داوران در بخش برنامه تلویزیونی ترکیبی لوح افتخار این بخش را همراه با جایزه به اثر «کی میاد ستاره چینی» به تهیه کنندگی آزاده رجبی به دلیل ایجاد روحیه شادی و نشاط و نمایش همدلی و تبیین آداب و رسوم محلی اهدا کرد.
آزاده رجبی تهیه کننده این برنامه اظهار داشت: «کی میاد ستاره چینی» از سال ۹۳ تاکنون موفق شده که در جهت احیای سنت های زیبای خانوادگی با استفاده از تاکیدات مقام معظم رهبری در زمینه سبک زندگی ایرانی اسلامی خانواده های زیادی را دور هم جمع کند و نشاط و شادابی و امید آفرینی را در جمع های خانوادگی زنده تر کند.
این تهیه کننده درباره تولید قسمت های دیگر برنامه «کی میاد ستاره چینی» توضیح داد: هم اکنون هم با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در مناسبت ها این برنامه همچنان به انجام وظیفه خودش ادامه می دهد به امید اینکه بزودی همه خانواده ها با جمعیت زیاد بتوانند دور هم جمع شوند.
برنامه «کی میاد ستاره چینی» با مبحث مهارت زندگی به سبک زندگی ایرانی اسلامی در گروه آموزش های عمومی شبکه هفت سیما ساخته شده و در مناسبت های مختلف از این شبکه روی آنتن می رود.

1399/10/19
22:55:08
0.0 / 5
798
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است