شروع هجدهمین جشن تصویر سال از هفتم اسفند در خانه هنرمندان

شروع هجدهمین جشن تصویر سال از هفتم اسفند در خانه هنرمندان هنر شهر: هجدهمین دوره  جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر از 7 اسفندماه جاری شروع خواهد شد.به گزارش هنر شهر به نقل از دبیرخانه تصویر سال، سیف اله صمدیان دبیر جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر روز سه شنبه ۵ اسفندماه، جزئیات بخش های مختلف این دوره از تصویر سال را همراه با معرفی بخش های ویژه، پروژه های منتخب سال و اسامی هیأت داوران این دوره برای حفظ سلامت اهالی رسانه به دنبال گسترش باردیگر ویروس کووید ۱۹، به صورت مجازی تشریح خواهدنمود.
هجدهمین جشن تصویر سال، به سبب هماهنگی با برنامه های جاری خانه هنرمندان، امسال از روز پنج شنبه ۷ اسفندماه ۱۳۹۹ ساعت ۱۶ شروع می شود و آثار تصویری هنرمندان ایرانی در رشته های عکس، کاریکاتور و گرافیک (پوستر) در تمامی گالری های خانه هنرمندان ایران به نمایش در خواهد آمد.
جشنواره فیلم تصویر نیز همراه با بخش ویژه «جشنواره جشنواره ها» در سالن های شهناز و ناصری خانه هنرمندان ایران از هفتم تا بیست و ششم اسفندماه جاری انجام خواهد شد.
اسامی هنرمندان راه یافته به نمایشگاه تصویر سال و فیلمسازان حاضر در این دوره از جشنواره فیلم تصویر همراه با برنامه نمایش فیلم ها نیز روز چهارشنبه ۶ اسفندماه اعلام خواهد شد.


منبع:

1399/12/03
23:28:52
0.0 / 5
696
تگهای خبر: برنامه , پوستر , تصویر , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است