۵۸ درصد كمتر از سال پیش؛

كاهش شدید تماشاگران مراسم اسكار

كاهش شدید تماشاگران مراسم اسكار هنر شهر: آمار تماشاگران تلویزیونی اسکار نود و سوم از نظر کاهش شدید مخاطبان رکورد زد.به گزارش هنر شهر به نقل از ورایتی، مراسم اهدای جوایز اسکار ۲۰۲۱ که یکشنبه شب بصورت زنده از یونیون استیشن و دالبی تیاتر لس آنجلس پخش گردید، از نظر کاهش تماشاگران مستقیم از شبکه ای بی سی رکورد زد.
بر مبنای آمار ارائه شده ۹.۸۵ میلیون تماشاگر این برنامه را مستقیم تماشا کردند. این آمار ۵۸.۳ درصد کمتر از آمار سال پیش است.
در عین حال این برنامه که سومین برنامه بدون مجری آکادمی بود نرخ ۱.۹ را میان مخاطبان ۱۸ تا ۴۹ ساله ثبت نمود. بینندگان این رده سنی نیز در مقایسه با سال پیش ۶۴.۲ درصد کاهش یافته اند.
مراسم سال ۲۰۱۹ در این رده سنی با نرخ ۷.۷ برابر ۲۹.۶ میلیون نفر را در این رده جذب کرده بود که ۱۲ درصد بالاتر از سال ۲۰۱۸ بود.
در هر حال میزان مخاطبان مراسم اسکار نیز به علت تعطیلی سینماها مثل دیگر موارد متاثر از انتشار کرونا کاهش یافته و همین کاهش در بین تماشاگران گلدن گلوب ۲۰۲۱ نیز مشاهده شد. مراسم گرمی نیز که به میزبانی ترور نوآ انجام شد پایین ترین آمار تماشاگران گرمی را ثبت نمود و حدود ۵۳ درصد کم شد. چه کرونا در این میان نقش داشته باشد چه نه، باید گفت آمار تماشای مراسم اهدای جوایز، بطور کلی کاهش یافته است.


منبع:

1400/02/07
19:17:16
0.0 / 5
418
تگهای خبر: برنامه , سینما , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است