در ادامه فیلم نخست؛

تاد فیلیپس فیلمنامه جوكر ۲ را می نویسد

تاد فیلیپس فیلمنامه جوكر ۲ را می نویسد به گزارش هنر شهر جوکر ۲ بر اساس فیلمنامه ای ایجاد می شود که تاد فیلیپس، نویسنده و کارگردان فیلم نخست آنرا می نویسد.به گزارش هنر شهر به نقل از اسکرین رنت، تاد فیلیپس بعنوان یکی از نویسندگان فیلمنامه «جوکر ۲» بازمی گردد. فیلیپس که کارگردان و یکی از نویسندگان فیلم «جوکر» بود، رسماً بعنوان یکی از نویسندگان فیلم بعدی «جوکر» انتخاب شده است.
فیلم نخست هم با تحسین منتقدان روبه رو شد و هم چندین جایزه مهم را از آن خود کرد که جایزه بهترین بازیگر برای خواکین فینیکس همچون آنها بود. از همین رو طرفداران فیلم به شدت منتظر ساخته شدن قسمت دوم آن هستند.
فیلم اول به کارگردانی فیلیپس بر اساس فیلمنامه ای به قلم خود او با همراهی اسکات سیلور ساخته شد و داستان یکی از چهره های شر دنیای دی سی را تصویر کرد.
با این حال این فیلم از نظر لحن روایت داستان با دنیای فیلمهای ابرقهرمانی کاملاً متفاوت بود و تفاوت های اصلی از نظر سبکی با آن مجموعه داشت و با این وجود باز هم در گروه سنی بزرگسال جای گرفت.
در حالی که گفته شده تاد فیلیپس برای نوشتن فیلمنامه قرارداد بسته، هنور روشن نیست که آیا سیلور هم بار دیگر با وی همراه خواهد بود یا خیر.
داستان جوکر که به چگونگی تبدیل شدن «آرتور فلک» به «جوکر» می پرداخت این نقدها را بیان کرد که داستان فیلم در نهایت خشونت را منصفانه قلمداد کرده است و در دنیایی که هر روز خبری از تیراندازی به مردم و تروریسم داخلی از گوشه و کنار جهان به گوش می رسد شاید خیلی ها احساس همذات پنداری با جوکر را داشته باشند در حالیکه به صورت سنتی غرض نشان دان شخصیتی روان پریش بوده است.
در هر حال داستان «جوکر» هیچ ارتباطی با دیگر داستان های ابرقهرمانی دنیای کمیک های دی سی ندارد و در حالیکه «بتمن» با بازی رابرت پتینسون و به کارگردانی مت ریوز مقرر است ۲۰۲۲ اکران شود، این فیلم ربطی به آن نخواهد داشت.
«جوکر» که با بودجه حدود ۷۰ میلیون دلاری ساخته شده بود، با فروش بیشتر از یک میلیارد دلار در سرتاسر دنیا با اقبال زیادی روبه رو شد.

1400/03/08
22:43:01
0.0 / 5
225
تگهای خبر: بازیگر , تصویر , فروش , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است