از آلبوم نواحی اشك ۲ ؛

قطعه دو طفلان مسلم در آواز دشتی منتشر گردید

قطعه دو طفلان مسلم در آواز دشتی منتشر گردید پنجمین قطعه از قطعات دهگانه آلبوم نواحی اشک ۲ با نام دو طفلان مسلم با صدای سبحان منکشف خواننده نوجوان منتشر گردید.


دریافت 9 MB
به گزارش هنر شهر به نقل از مهر، «دو طفلان مسلم» پنجمین قطعه از قطعات ده گانه آلبوم «نواحی اشک ۲» به صورت صوتی و نماهنگ منتشر گردید. این قطعه در آواز دشتی با خوانندگی سبحان منکشف (آواز خوان نوجوان) و تنظیم آرمان مهربان به ثمر رسیده است. طراحی گرافیک این اثر را انوشیروان مانی به عهده داشته است.
هدف از تولید این آلبوم باز سازی نواهای مذهبی - آئینی در رابطه با واقعه عاشورا و ارج گذاری به هنر اصیل آواز خوانی مبتنی بر ردیف آوازی موسیقی دستگاهی ایران است. در همین راستا آلبوم «نواحی اشک ۱» در ماه محرم سال قبل تولید شد و آلبوم ««نواحی اشک ۲» به مناسبت ماه محرم سال جاری در دست تولید است.
این آلبوم شامل ۱۰ قطعه اشک عزا، این دل تنگم عقده ها دارد، ای سپرده در خرابه جان، ساقی لب تشنگان، طفلان مسلم، حضرت قاسم (ع)، حضرت علی اصغر (ع)، شه زاده اکبر (ع)، حضرت ابالفضل (ع) و عزیمت به شام است.
آلبوم «نواحی اشک ۲» به صورت صوتی و کلیپ در ایام اول تا دهم محرم به صورت مجازی و عمومی انتشار خواهد یافت و بعد از دهه اول محرم به صورت آلبوم در دسترس عموم قرار خواهد گرفت.


منبع:

1401/05/12
23:06:24
0.0 / 5
266
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است