جیم كری با نقاشی به نبرد دولت ترامپ رفت، جادوگر شریر بال غربی

جیم كری با نقاشی به نبرد دولت ترامپ رفت، جادوگر شریر بال غربی هنر شهر: بازیگر معروف هالیوودی كه چند سالی است به نقاشی كردن روی آورده است طی چند روز اخیر از این طریق به انتقاد از دولت ترامپ پرداخت.به گزارش هنر شهر به نقل از د رپ، جیم كری به تازگی از توییتر بهره برده تا نقاشی هایی را از دونالد ترامپ و یكی از چهره های بحث برانگیز دولتش به اشتراك بگذارد.
روز دوشنبه، این ستاره سینما پرتره ای از رییس جمهور ایالات متحده را به اشتراك گذاشت كه او را در قالب «جادوگر شریر بال غربی» به نمایش می گذاشت. این در حالی بود كه وی در آخر هفته ای كه گذشت پرتره ای از سارا هاكابی سندرز، سخنگوی كاخ سفید را هم منتشر نموده بود.
كری در توییت دوشنبه اش نوشت: اگر از كارتون قبلی من خوشتان آمد، ممكن است از این هم لذت ببرید... اسمش هست «جادوگر شریر بال غربی و میمون های پرنده پوتین».
كری در توییت قبلی اش كه در آن پرتره سندرز را منتشر نموده بود، نوشت: این پرتره ای از یك آدم مثلا مسیحی است كه تنها هدفش در زندگی دروغ گفتن برای افراد شریر است.

او در توییتش اشاره ای به نام كسی نكرد اما همه متوجه منظور او شدند و هواداران و منتقدانش به سرعت پاسخ دادند. بامداد روز دوشنبه، اینزلی ارهارت در برنامه «فاكس و دوستان» شبكه فاكس نیوز كه طرفدار ترامپ است، كری را به خاطر این حركت كوبید.
او اظهار داشت: پدر سندرز پیش از اینكه فرماندار شود یك كشیش بود و حالا كری دارد به باورهای او هم حمله می كند. او می گوید این پرتره ای از یك آدم مثلا مسیحی است. آیا دموكرات ها خودشان موعظه نمی خوانند، راهپیمایی و اعتراض نمی كنند و راهپیمایی زنان برگزار نمی كنند كه در آن می گویند تحمل، تحمل، تحمل؟ تحمل در این نقاشی كجاست؟

1396/12/29
17:50:51
5.0 / 5
4664
تگهای خبر: نقاشی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است