اقتباس سینمایی و تلویزیونی از ۶ رمان و داستان استیون كینگ

اقتباس سینمایی و تلویزیونی از ۶ رمان و داستان استیون كینگ هنر شهر: اقتباس های جدیدی از آثار مورد توجه استاد ژانر وحشت برای امسال و سال آینده در دستور كار قرار گرفت.به گزارش هنر شهر به نقل از آسوشیتدپرس، سال پیش ۶ فیلم جداگانه تلویزیونی و سینمایی بر اساس رمان های استیون كینگ ساخته شد كه «آن» و «برج تاریك» همچون آنها بود و الان مقرر است ۶ عنوان دیگر از آثار وی در دو سال آینده به صورت تصویری در اختیار دوستداران آثار این نویسنده قرار بگیرد.
پس از انتشار این خبر كه كینگ امتیاز ساخت آثار اقتباسی از چند اثر مشهورش را فروخته، می شد حدس زد كه رمان «ایستگاه» هم در این میان جای داشته باشد.
رمان «ایستگاه» از رمان های مشهور استیون كینگ است و گفته شده بزودی با اقتباس از این رمان یك سریال ۱۰ قسمتی درجه یك برای تلویزیون ساخته می گردد.
«ایستگاه» مقرر است به كارگردانی جاش بون سازنده «نقص ستارگان ما» كه به فیلمی پرفروش بدل شد، ساخته شود. این كارگردان در عین حال در حال ساخت فیلم چهار قسمتی با اقتباس از «احیا» از همین نویسنده بود كه آن را به علت ساخت «مردان ایكس» به تعویق انداخت.
در هر حال آن چه روشن است این است كه «ایستگاه» هم مقرر است توسط همین كارگردان برای CBS ساخته شود.
اواخر سال پیش گفته شد داستان بلند «N» كه سال ۲۰۰۸ در مجموعه داستانی به نام «پس از غروب» منتشر گردید هم مقرر است به كارگردانی دیوید اف. سندبرگ برای تلویزیون ساخته شود.
مینی سریال «آقای مرسدس» در قالبی سریالی برای شبكه ای تی اندتی درباره پلیسی بازنشسته و یك قاتل زنجیره ای و فیلم سینمایی «دژ تسخیرناپذیر» هم در همین ردیف جای گرفته است.
در عین حال از اقتباس سینمایی از رمانی كه با همكاری پسرش اوون نوشته یعنی «زیبارویان خفته» هم بعنوان اثری كه بزودی از آن اقتباس سینمایی می شود، یاد شده است.

1397/01/20
19:25:52
5.0 / 5
4473
تگهای خبر: سریال , سینما , فیلم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۵

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است