انصراف یك كارگردان از اجرا در جشنواره ی تئاتر دانشگاهی

انصراف یك كارگردان از اجرا در جشنواره ی تئاتر دانشگاهی هنر شهر: مریم محمدی از حضور نمایش «یرماغ» در جشنواره تئاتر دانشجویی انصراف داد.


به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی نمایش «یرماغ»؛ طبق برنامه اعلام شده از جانب دبیرخانه جشنواره تئاتر دانشجویی، نمایش «یرماغ» قرار بود یكشنبه 16 اردیبهشت در سالن اصلی تالار مولوی بعنوان یكی از نمایشهای برگزیده این جشنواره اجرا شود.
مریم محمدی نویسنده و كارگردان نمایش «یرماغ» درباره دلایل انصرافش از جشنواره اظهار داشت: باتوجه به آغاز اجرای عمومی نمایش «یرماغ» از 27 اردیبهشت در تالار مولوی با دبیرخانه جشنواره تئاتر دانشجویی به صورت شفاهی رایزنی هایی انجام دادیم تا شاهد اجرای این اثر در آخرین روز جشنواره باشیم كه اختلافش با برنامه ای كه امروز اعلام نموده اند، زمان قابل توجه 9 روز است.
وی در ادامه تصریح كرد: دلیل این تقاضا از مسئولین برگزار كننده تغییر دكور و آماده شدن آن و همینطور لباس بازیگران بود. ضمن عرضه این نكته كه نزدیكی اجرای مان در جشنواره و بلافاصله اجرای عمومی مان در سالن اصلی تالار مولوی می توانست به جهات مختلف برای گروه مثبت باشد، كه با بیان این مطالب موافقت دبیرخانه را به صورت شفاهی دریافت كرده بودیم و بر همین مبنا هم برنامه ریزی كردیم، اما پس از اعلام برنامه اجرایی جشنواره از تاریخ در نظر گرفته شده برای نمایش «یرماغ» متعجب شدم گویا در شرایط كنونی برای مسئولین عادت شده كه به صورت شفاهی وعده بدهند و در اجرا به شكل دیگری عمل كنند. این روزها گوش مان از وعده های توخالی پر شده است. گویا هم اكنون باید یاد بگیریم كه به تعهدات و وعده های شفاهی مدیری دلخوش نكنیم.
محمدی در انتها تصریح كرد: باتوجه به تلاش گروه برای اجرا در این رویداد فرهنگی و هنری و ضمن احترام به قوانین و مقررات جشنواره از حضور و اجرای نمایش «یرماغ» در 16 اردیبهشت در جشنواره بین المللی تئاتر دانشجویی انصراف می دهم.
نمایش «یرماغ» به كارگردانی و نویسندگی مریم محمدی از 27 اردیبهشت در سالن اصلی تالار مولوی ساعت 20: 30 روی صحنه خواهد رفت.1397/02/16
13:37:19
5.0 / 5
4483
تگهای خبر: برنامه , تئاتر , جشن , جشنواره
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است