تاكید معاون وزیر كشور بر تكمیل و اتمام پروژه های عمرانی و تامین برخی تجهیزات تا اربعین حسینی

تاكید معاون وزیر كشور بر تكمیل و اتمام پروژه های عمرانی و تامین برخی تجهیزات تا اربعین حسینی هنر شهر: معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر كشور و معاونان عمرانی استانداریها بعداز ظهر روز پنجشنبه 18 مرداد در دومین روز از همایش معاونان عمرانی استانداریها كه در كرمانشاه برگزار شد، از مرز خسروی در این استان بازدید كردند و سومین جلسه این كمیته هم در این مرز تشكیل شد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، این جلسه با مبحث تعامل استان های معین مرزهای مجاز شامل مهران، شلمچه، چزابه و خسروی و با هدف تكمیل زیرساختهای این مرزها به ریاست مهندس خندان دل و با حضور 21 نفر از معاونان عمرانی استانداریها تشكیل شد.
در ابتدای ورود خندان دل و معاونان عمرانی استانداریها به مرز خسروی از زیرساختهای این مرز، پایانه مرزی آن و آخرین اقدامات عمرانی صورت گرفته بازدید شد.
در ابتدای سومین جلسه كمیته زیر ساخت ستاد مركزی اربعین حسینی، معاون عمرانی استانداری كرمانشاه و رییس كمیته زیرساخت استان گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های در دست اقدام عرضه و در ادامه معاونان عمرانی استانداری های ایلام، خوزستان و كرمانشاه انتظارات خویش را از استانهای معین مرزهای مجاز شامل مهران، شلمچه، چزابه و خسروی بیان نمودند.
در ادامه مجید عبدالهی دبیر كمیته زیر ساخت ستاد مركزی اربعین حسینی طی سخنانی اظهار داشت: كمیته زیرساخت بعنوان یكی از كمیته های چهارده گانه ستاد مركزی اربعین حسینی امور مربوط به پروژه های عمرانی در حوزه های راه های مواصلاتی، زیرساخت های آب و برق، زیرساخت های ارتباطی و مخابراتی و زیرساختهای اسكان زائران را برنامه ریزی و بر اقدامات اجرایی نظارت می نماید.
وی افزود: تمامی وظایف این كمیته در قالب یك برنامه و نقشه راه تنظیم و به منظور انجام اقدامات لازم و تولید هماهنگی ها به تفكیك مرزهای چهارگانه به استانداری های ذیربط ابلاغ گردیده است.
سپس معاونان عمرانی استانداری های معین گزارشی از آخرین اقدامات خود برای آمادگی به منظور افزایش كیفیت برگزاری مراسم اربعین97 شامل احداث زیرساختهای ماندگار بیان نمودند.
در ادامه خندان دل معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر كشور و رئیس كمیته زیر ساخت ستاد مركزی اربعین حسینی طی سخنانی با عنایت به اهمیت تكمیل زیرساختها و ابلاغ برنامه های اجرایی مربوطه، بر همراهی و همكاری جدی معاونان عمرانی استان های معین مرزهای مجاز برای تكمیل و اتمام پروژه های عمرانی و تأمین برخی تجهیزات و ماشین آلات موردنیاز در منطقه تاكید نمود.

در انتها این جلسه كه به ریاست خندان دل معاون وزیر كشورتشكیل شد، مقرر گردید استان های معین اقدام لازم را به منظور اعزام یك ست كامل ماشین آلات عمرانی به مرزهای مجاز ظرف ده روز آینده عمل آورند.
طبق گزارش روابط عمومی سازمان شهرداری ها و دهیاریهای كشور، همینطور مقرر گردید سرویس های بهداشتی و حمام تا آخر شهریور توسط استانهای معین در اراضی پیش بینی شده، تولید شود.
1397/05/19
00:10:51
5.0 / 5
4090
تگهای خبر: برنامه , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است