مستند شجریان تبلیغ یا تخریب؟

مستند شجریان تبلیغ یا تخریب؟ به گزارش هنر شهر مرحوم دكترشریعتی جمله معروفی دارد كه می گوید: ˮبرای كوبیدن یك حقیقت، خوب به آن حمله نكن، بد از آن دفاع كنˮ.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، محمد مهاجری در خبرآنلاین نوشت: «شنبه عصر، شبكه افق مستندی تحت عنوان «از سپیده تا فریاد» پخش كرد كه به زندگی هنری و سیاسی محمدرضا شجریان پرداخته بود.
به گمانم سازندگان برنامه به زعم خود خواسته بودند با استفاده همچون دكترشریعتی، بجای حمله خوب به شجریان، از او بد دفاع كنند تا كوبیده شود. اما ناشی گری كرده بودند و به او بد و پراشتباه حمله كرده بودند. در واقع نه تنها نتوانستند شجریان را نزد هواخواهانش تخریب كنند (حتی با انتشار فیلم وی در جشن هنر شیراز یا پخش تصاویر خوانندگان زن قدیمی) كه برای مخالفان شجریان هم جز دوسه مشت شعار نچسب، چیزی نداشتند.
به عنوان فردی كه عمرش را در رسانه سپری كرده به همكارانم در شبكه افق می گویم اگر جای شما بودم، پول این مستند تبلیغاتی را از حامیان این خواننده معروف می گرفتم! و هم اگر بخواهم به ادبیات دوستان این شبكه سخن بگویم، عرض می كنم بگردید و نفوذی هایی كه خط دادند و این مستند را روانه آنتن شبكه افق كردند و شجریان را پس از چندین سال بایكوت، احیا كردند پیدا كنید!
ناشیانه به كاهدان زدید رفقا!»1398/01/11
15:35:04
5.0 / 5
4014
تگهای خبر: آنتن , برنامه , تبلیغات , جشن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است