سخنگوی قوه قضائیه:

ارتباطی میان مهناز افشار و قتل طلبه همدانی احراز نشده است اما

ارتباطی میان مهناز افشار و قتل طلبه همدانی احراز نشده است اما هنر شهر: سخنگوی قوه قضائیه در ارتباط با توئیت انتشار یافته از ناحیه مهناز افشار در فضای مجازی و ارتباط آن با پرونده قتل طلبه همدانی اظهار داشت: در ارتباط با این مساله ارتباطی میان آنها برای ما احراز نشده است اما محتوای مطالب انتشار یافته وصف مجرمانه داشته است.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، غلامحسین اسماعیلی در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اینكه برداشت قوه قضائیه از ماجرای قتل یك روحانی در همدان چیست؟ آیا این اقدام سازمان یافته بود است؟ و آیا مستند و ادله ای بوده است كه او تحت تأثیر توئیت مهناز افشار این اقدام را انجام داده است؟ بیان كرد: در این پرونده هنوز تحقیقات مقدماتی به اتمام نرسیده اما اولاً ارتكاب قتل از ناحیه قاتل با تصمیم گیری بوده و ابزار و آلات قتاله را آماده كرده و به محل وقوع جنایت با انگیزه ارتكاب جرم مراجعه نموده و این طلبه عزیز را به شهادت رسانده اند.
سخنگوی قوه قضائیه اعلام نمود: انگیزه دقیق قتل هنوز در دست بررسی می باشد. قاتل در عملیات كشته شده و بعضی از عوامل دستگیر شدند و این مساله در حال بررسی است. تا اینجا به اینكه این اقدام سازمانی بوده به نتیجه ای نرسیدیم اما هم اكنون نفیا و اثباتا نمی توان اظهار نظر كرد.
وی ادامه داد: افرادی كه در رابطه با ایشان بودند چه فرد دوم حاضر در صحن قتل و چه افرادی كه او را تشویق و ترغیب كردند دستگیر و بازداشت شدند و تحقیقات با سرعت در حال انجام می باشد. در ارتباط با سوژه پیام ها و مطالب انتشار یافته در فضای مجازی از ناحیه افرادی كه به صورتی خودرا حامی فرد جنایتكار می نامند و افرادی كه در رابطه با این پرونده بوده اند، افرادی هستند كه آنها را در رابطه با این قتل نمی دانیم و این مساله برای ما احراز نشده است. برای اغلب این افراد وصف مجرمانه برابر قانون قائل هستیم و كسانی كه تعقیب شدند كسانی بودند كه محتوای مطالب انتشار یافته از ناحیه آنها وصف مجرمانه داشتند و ارتباطی میان آنها برای ما احراز نشده است.
منبع:

1398/02/17
14:24:55
5.0 / 5
4480
تگهای خبر: مستند
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است