با تمركز بر زندگی یك آهنگساز بزرگ؛

فیلم بردلی كوپر را اسكورسیزی، اسپیلبرگ و تاد فیلیپس تهیه می كنند

فیلم بردلی كوپر را اسكورسیزی، اسپیلبرگ و تاد فیلیپس تهیه می كنند به گزارش هنر شهر بردلی كوپر فیلم بعدی اش را در حالی می سازد كه مارتین اسكورسیزی، تاد فیلیپس و استیون اسپیلبرگ تهیه كننده آن خواهند بود.به گزارش هنر شهر به نقل از ددلاین، نت فلیكس بعد از كسب ۲ نامزدی اسكار برای «ایرلندی» و «داستان ازدواج» حالا صف بزرگی از نام داران را ردیف كرده تا یك پروژه پرافتخار دیگر را رقم بزند.
این كمپانی كه همه امتیاز مربوط به تهیه فیلم زندگینامه ای از زندگی لئونارد برنستاین را به دست آورده و آنرا به كارگردانی بردلی كوپر می سازد، اعلام نمود این فیلم برمبنای فیلمنامه ای ایجاد می شود كه كوپر با همكاری جاش سینگر فیلمنامه نویس برنده اسكار برای «اسپاتلایت» آنرا می نویسند.
این فیلم كه كوپر بازیگر نقش اصلی آن هم خواهد بود، نخستین بار در ماه می سال ۲۰۱۸ عنوان شد و دورانی ۳۰ ساله از زندگی پیچیده برنستاین و همسرش فیلیشیا مونته لگره را تصویر می كند.
این دومین فیلم كوپر بعد از «ستاره ای متولد شده است» بعنوان كارگردان است و علاوه بر كوپر، استیون اسپیلبرگ، مارتین اسكورسیزی و تاد فیلیپس از تهیه كنندگان فیلم هستند. اِما تیلینگر تهیه كننده نامزد اسكار برای «ایرلندی» و «جوكر» هم از تهیه كنندگان فیلم خواهد بود.
اسكورسیزی چند سال پیش به كارگردانی فیلم برنستاین در كمپانی پارامونت علاقه نشان داده بود و سینگر برای فیلمنامه انتخاب شده بود اما وی این پروژه را كنار گذاشت تا راه برای كوپر باز شود و خودش به سراغ «ایرلندی» رفت.
اسپیلبرگ هم بازسازی «داستان وست ساید» را انجام داده و از موسیقی برنستاین كه در فیلم اصلی از آن بهره گرفته شده بود، بهره برده است.
پیش بینی می شود كه فیلمبرداری این پروژه اوایل سال آینده آغاز شود و نت فلیكس قبل از پخش آنلاین، آنرا مانند «ایرلندی»، «داستان ازدواج»، «دو پاپ» مدتی اكران هم بكند.

1398/11/02
23:05:18
5.0 / 5
3887
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است