رییس جامعه هتلداران یزد در دیدار با آیت الله رئیسی:

حضور گردشگران بهترین راهكار برای خنثی كردن تبلیغات سوء ناامنی كشور است

حضور گردشگران بهترین راهكار برای خنثی كردن تبلیغات سوء ناامنی كشور است به گزارش هنر شهر ایسنا/یزد رئیس جامعه هتلداران یزد با بیان این كه درآمدهای نفتی تابحال منجر به استفاده نشدن دیگر ظرفیت های كشور شده است، اظهار نمود: پس از بحران های كنونی كشور، با گردشگری دیگر به نفت احتیاج نخواهیم داشت.


«سید امیر ناصر طباطبایی» در دیدار روز گذشته نخبگان، كارآفرینان و تولیدكنندگان با آیت الله «سیدابراهیم رئیسی» رئیس قوه قضائیه با گلایه از این كه در برنامه های بالادست پیوست های گردشگری كه ضمانت های اجرائیست، وجود ندارد، اظهار داشت: گردشگری ساختاری نوپاست كه اخیراً نیز از سازمان به وزارت تبدیل گشته است و هم اكنون امكانات و بودجه لازم را برای تبدیل شدن به آنچه ایده ال است و می خواهد را ندارد.
وی با بیان این كه الان كشورمان ایران با جنگی اقتصادی روبرو است، اشاره كرد: یكی از راهكارهای مبارزه با این جنگ اقتصادی توسعه صنعت گردشگری است.
این مسئول اضافه كرد: درآمدهای نفتی تابحال منجر به استفاده نشدن دیگر ظرفیت های كشور شده است اما پس از بحران های كنونی كشور، با گردشگری دیگر نفت نمی خواهیم.
ایشان سپس در بخش جرایم گردشگری خواهان توجه بیشتر دستگاه قضا شد و اظهار داشت: بعضاً جرم انگاری ها در این بخش دقیق نبوده و مطابق با جرم نیست و قضات به صورت سلیقه ای و بر طبق قواعد و شواهد عمل می كنند در صورتیكه در بحث قوانین شاهد تورها و راهنماهای غیرمجاز و اماكن اقامتی است كه باید جرم انگاری شوند و هر جرم نیز تنبیهات متناسب با خودش را داشته باشد و در بحث تعرض ها باید جرائم بعضاً خیلی سنگین تر باشد.
طباطبایی با بیان این كه حضور گردشگران در كشور بهترین راهكار برای خنثی كردن تبلیغات منفی مقابل كشورمان است، اظهار داشت: تبلیغات سوئی كه به خصوص در زمینه ناامن بودن كشور می‎شود با حضور گردشگران قابل خنثی است چونكه توریستهایی هم كه حالا با ذهنیت های منفی وارد كشور می شوند، با اطمینان از امنیت و فرهنگ و رفتار مردم، ایران را به مقصد كشورهای خود ترك می كنند و سفیران ایران می شوند.
وی با بیان این كه از آنجایی كه كوچكترین تعرض ها در تریبون جهانی، بزرگنمایی می شود باید در این بخش به بهترین شیوه قوانین را اعمال شود، اشاره كرد: نگاه مدیران به گردشگری باید مثبت و كارآفرین و كمك اقتصاد باشد ولی هم اكنون بانك ها نیز با برخورداری از تیم های حقوقی قوی، فعالان این حوزه به خصوص هتل ها و مراكز اقامتی را به سمت ورزشكستگی سوق می دهند.
رئیس جامعه هتلداران درانتها نیز بر رفع مشكلات كشور بوسیله گردشگری اصرار كرد و خواهان رفع مشكلات این حوزه و استفاده از ظرفیت قوه قضائیه دراین زمینه شد.
منبع:

1398/11/04
16:18:35
5.0 / 5
3870
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است