مسعود صفوی به مهر خبر داد؛

شكرستان نوروزی باز هم با شهاب حسینی

شكرستان نوروزی باز هم با شهاب حسینی هنر شهر: تهیه كننده مجموعه شكرستان از ساخت یك مجموعه آیتم دو دقیقه ای از شكرستان با محوریت كرونا آگاهی داد.مسعود صفوی تهیه كننده مجموعه پویانمایی «شكرستان» در گفتگو با خبرنگار مهر درباره فصل جدید این مجموعه انیمیشن كه نوروز ۹۹ روی آنتن شبكه نسیم خواهد رفت، به خبرنگار مهر اظهار داشت: امسال هم مجموعه «شكرستان» را برای نوروز ۹۹ خواهیم داشت و تابحال حدود ۱۷ قسمت از این مجموعه آماده شده است.
وی افزود: الان هم آخرین مراحل میكس و مسترینگ روی مجموعه در حال انجام می باشد و چندی قبل دوبله آن نیز به انتها رسید و در تدارك تحویل آن به تلویزیون هستیم.
صفوی با اشاره به فضای این مجموعه و تغییرات آن در فصل جدید توضیح داد: كاراكتری اضافه نشده است و محور قصه های آن مربوط به مباحث روز موضوعات اجتماعی و سلامت است. همین طور مثل سال قبل شهاب حسینی روایت آنرا بر عهده دارد.
این تهیه كننده با اشاره به ساخت یك مجموعه «شكرستان» ۲ دقیقه ای در كنار این مجموعه اظهار داشت: مجموعه دو دقیقه ای «شكرستان» نیز در حال ساخت است كه درباره ویروس كرونا به تولید می رسد تا این مجموعه هم در نوروز به پخش برسد.
وی افزود: با سرعت در حال تولید هستیم كه مجموعه های دو دقیقه ای «شكرستان» را با محور بهداشت به پخش برسانیم.
صفوی درانتها اظهار داشت: این مجموعه دو دقیقه ای از «شكرستان» مقرر است در ۱۰۰ قسمت به تولید برسد ولی حدود ۱۵ قسمت در نوروز با محور كرونا پخش می شود.


منبع:

1398/12/09
23:17:50
5.0 / 5
3305
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است