تمدید مسابقه عكاسی برنامه تلویزیونی اسراء

تمدید مسابقه عكاسی برنامه تلویزیونی اسراء هنر شهر: مسابقه عكاسی برنامه اسراء به سبب استقبال مخاطبان تا روز هفدهم فروردین ماه مصادف با ولادت حضرت علی اكبر(ع)  تمدید شد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، بعد از سفارش های مسئولان بهداشت و درمان كشور به شهروندان برای ماندن در خانه جهت مهار ویروس كرونا و شكل گیری كمپین ها و هشتگ های مختلف در فضای مجازی و شبكه های اجتماعی، عوامل مسابقه تلویزیونی اسراء نیز مبادرت به برگزاری مسابقه عكاسی از این برنامه برای مخاطبان خود كرده اند.
برمبنای برنامه آخرین مهلت حضور در این مسابقه روز نهم فروردین ماه مصادف با ولادت امام حسین(ع) اعلام شده بود كه به سبب استقبال گسترده مخاطبان این مهلت تا روز ولادت حضرت علی اكبر(ع) هفدهم فروردین ماه تمدید گردید.
این مسابقه با موضوع تلاوت قرآن، استماع قرآن و تماشای مسابقه اسراء در منزل برگزار می گردد و در آن از مخاطبان خواسته شده است تا در یكی از سه موضوع و محور در نظر گرفته شده مبادرت به گرفتن عكس كرده و آنرا به آدرس مسابقه اسراء در فضای مجازی ارسال نمایند.
همچون شرایط حضور در این مسابقه عكاسی می توان به گرفتن عكس در حین تلاوت، استماع قرآن در منزل و یا هنگام دیدن مسابقه اسراء در منزل و خلاقانه و با كیفیت بودن عكس(دوربین عكاسی و موبایل) اشاره نمود.
تصاویر انفرادی در این مسابقه یك امتیاز و تصاویر با حضور خانواده پنج امتیاز دارند. هر شماره تنها یك دفعه مجاز به ارسال عكس است و همراه با عكس مشخصات فرد شركت كننده نیز قید شود.
فصل نهم مسابقه تلویزیونی اسراء در روزهای نوروز هر شب حدود ساعت ۲۱ به روی آنتن شبكه قرآن و معارف سیما می رود. تهیه كننده و مجری این مسابقه تلویزیونی كه از آن بعنوان بزرگترین مسابقه استعدادیابی قرآنی كشور یاد می شود را سیدوحید مرتضوی بر عهده دارد.
منبع:

1399/01/09
00:14:30
5.0 / 5
2829
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است