اعلام فیلم های هفته منتقدان كن

اعلام فیلم های هفته منتقدان كن به گزارش هنر شهر پنجاه ونهمین دوره بخش هفته منتقدان كن كه سال جاری به علت بحران جهانی كرونا لغو شده است لیست فیلم های خویش را منتشر نمود.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، ۵ فیلم بلند و ۱۰ فیلم کوتاه سال جاری برچسب "هفته منقدان کن" در سینماهای فرانسه و دیگر رویدادهای سینمایی به روی پرده خواهند رفت.
مقرر است فیلمهای بلند بخش هفته منتقدان کن سال جاری در بخشی ویژه از جشنواره فیلمهای فرانسوی «آنگولم» به معرض نمایش گذاشته شوند که از تاریخ ۲۸ اوت تا دوم سپتامبر در این کشور برگزار می گردد.
«پس از عشق» به کارگردانی «آلیم خان»، «طلا برای سگها» به کارگردانی «آنا کازنوا کامبت»، «ازدحام» به کارگردانی «جاست فیلیپو»، «آسمانهای لبنان» به کارگردانی «کلوئی مازلو» و «جانوران» به کارگردانی «مائل ماراندین»؛ پنج فیلم بلند اعلام شده در برنامه هفته منتقدان کن ۲۰۲۰ هستند.
فیلمهای کوتاهی چون «۲۲ اوت، امسال» ساخته «گراهام فوی»، «به سوی غروب» ساخته «تیمور حاجی اِف»، «فوراسترا» به کارگردانی «لوسیا آلنار ایگلسیاس»، «خدایا شکرت، شما؟» به کارگردانی «مولی مانینگ واکر»، «مارلون براندو» ساخته «وینسنت تیلانوس» و «گلدفیش سفید» به کارگردانی مشترک «ژان روسنس» و «راف روسنس» مهمترین فیلمهای کوتاه پنجاه و نهمین دوره هفته منتقدان کن هستند.
1399/03/16
13:06:40
5.0 / 5
1977
تگهای خبر: برنامه , جشن , جشنواره , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است