برای نتفلیكس؛

دی كاپریو فیلمی درباره گوریل ها تهیه می كند

دی كاپریو فیلمی درباره گوریل ها تهیه می كند به گزارش هنر شهر لئوناردو دی كاپریو، بری جنكینز و نتفلیكس قصد دارند تا یك فیلم مستند نامزد اسكار را به فیلم داستانی بدل كنند.به گزارش هنر شهر به نقل از ددلاین، «ویرونگا» فیلم مستند نامزد اسکار که درباره نبرد برای نجات گوریل های کوهستانی در معرض خطر کنگو ساخته شد، این دفعه در چارچوب داستانی ایجاد می شود.
این فیلم را دی کاپریو با همراهی جنیفر دیویسون و فیلیپ واتسون در کمپانی خودش تولید می کند. اورلاندو فون آین سیدل که این مستند را در سال ۲۰۱۴ کارگردانی کرده بود در این فیلم تهیه کننده اجرایی می باشد.
جنکینز که برای نوشتن فیلمنامه «مهتاب» با همراهی تارل آلوین مک کرینی بعنوان برنده اسکار بهترین فیلمنامه اقتباسی انتخاب گردید فیلمنامه «ویرونگا» را می نویسد.
مستند «ویرونگا» بر نبرد برای حفاظت از آخرین گوریل های کوهستانی باقی مانده در پارک ملی ویرونگا در جمهوری دموکراتیک کنگو تمرکز دارد. فون آین سیدل بر تنوع زیستی ویرونگا تمرکز کرده و به موضوعات سیاسی و اقتصادی ناشی از کشف نفت در منطفه و درگیری های مسلحانه در این منطقه پرداخته است.
نتفلیکس امتیاز این مستند را در سال ۲۰۱۴ خرید.
دی کاپریو جایزه اسکار را برای بازی در فیلم «بازگشته از گور» دریافت کرد. وی علاوه بر یک کارنامه پر و پیمان بازیگری، تهیه کننده فیلم هایی چون «رابین هود»، «ریچارد جول» و مستند «بازی عاج» در سال ۲۰۱۶ بوده است که درباره شکار فیل ها در آفریقاست.
جنکینز نامزدی اسکار را برای کارگردانی «مهتاب» و فیلمنامه اقتباسی «اگر خیابان بیل می توانست حرف بزند» به دست آورد.


منبع:

1399/04/04
11:54:56
5.0 / 5
2032
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است