در گزارش هنر شهر مطرح شد؛

تصمیم گیری ستاد ملی كرونا درباره تعطیلی مجدد فعالیتهای هنری

تصمیم گیری ستاد ملی كرونا درباره تعطیلی مجدد فعالیتهای هنری ستاد ملی مقابله با كرونا در صورت استمرار موج دوم شیوع كرونا، روز شنبه هفته آینده در مورد اعمال محدودیت های مجدد در حوزه فعالیت مراكز فرهنگی و هنری تصمیم گیری خواهد نمود.به گزارش هنر شهر به نقل از مهر، همزمان با اوج گیری موج دوم شیوع کرونا و افزایش نگرانی ها بابت مبتلا شدن به این ویروس در مجامع عمومی، ادامه فعالیت مراکز هنری که از آغاز تیرماه و با تصمیم گیری ستاد ملی مقابله با کرونا از سرگرفته شده بود، در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.
این ابهامات از بامداد امروز با انتشار برخی اخبار تأیید نشده درباره تعطیلی برخی فعالیتهای هنری در بعضی استان ها تشدید شد.
علیرضا وهاب زاده مشاور وزیر بهداشت، در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به اینکه هنوز ستاد ملی مقابله با کرونا در این حوزه تصمیم گیری قطعی نداشته است، توضیح داد: در صورت استمرار وضعیت قرمز در بعضی استان ها و ادامه اوج گیری انتشار کرونا در کشور، ستاد ملی در این حوزه تصمیم گیری خواهد نمود.
وی درباره زمان تصمیم گیری قطعی در این حوزه هم اظهار داشت: روز شنبه جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا در این حوزه برگزار می شود و در صورت ادامه سیر صعودی شیوع این بیماری، درباره تعطیلی و اعمال محدودیت مجدد در زمینه فعالیتهای هنری تصمیم گیری قطعی صورت خواهد گرفت.
در مواجهه با موج نخست فراگیری ویروس کرونا، کلیه فعالیتهای فرهنگی و هنری کشور با اطلاعیه وزارت ارشاد، از سوم اسفندماه سال قبل تعطیل شدند و این تعطیلی تا آخر خردادماه سال جاری ادامه پیدا کرد.
با تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا و صدور اطلاعیه از جانب وزارت ارشاد، از اول تیرماه فعالیت سالن های سینما، تئاتر و موسیقی از سر گرفته شد.


منبع:

1399/04/12
15:16:34
5.0 / 5
1996
تگهای خبر: تئاتر , سینما , فرهنگی , موسیقی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است