اخطار نسبت به تخریب محیط زیست در یك مستند

اخطار نسبت به تخریب محیط زیست در یك مستند مستند چقدر خوبیم ما به كارگردانی مهدی سقط چی و تهیه كنندگی علی نظری از شبكه پنج سیما پخش می شود.به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، مستند «چقدر خوبیم ما» به کارگردانی مهدی سقط چی و تهیه کنندگی علی نظری با مبحث تخریب محیط زیست یکشنبه ۱۵ تیر ساعت ۱۱ از شبکه پنج سیما پخش می شود.
مهدی سقط چی درباره مستند «چقدر خوبیم ما» که با مبحث مازندران ساخته شده است، اظهار داشت: قصه این مستند از جایی آغاز می شود که پسری هارددیسک پدربزرگ خویش را پیدا می کند که در آن فیلم هایی در مورد سفر به شمال کشور در سال ۱۳۹۵ ضبط شده است. پسر تصمیم می گیرد با تهیه کننده تماس گرفته و فیلم های خام را برایش ارسال و در مورد آنها صحبت کند.
وی اضافه کرد: این مستند در مازندران ضبط شده و تلاش دارد نسبت به رفتارهای نادرست انسانی در زمینه تخریب محیط زیست، بی توجهی به فرهنگ بومی منطقه، آداب و رسوم و صنایع دستی اخطار بدهد.
سقط چی با اشاره به اینکه این مستند که از نگاه آیندگان روایت می شود و مازندران ۱۳۹۵ را به نمایش می گذارد، اظهار داشت: در این فیلم تاریخچه تبدیل شدن شمال کشور به منطقه توریستی از دوران رضا شاه، رفتار گردشگران و صدمه هایی که متوجه این منطقه شده بررسی می شود.
این مستند داستانی کمیک و فانتزی در خانه مستند انقلاب اسلامی تهیه شده و به همت گروه خانواده شبکه پنج امروز از این شبکه پخش می شود.


منبع:

1399/04/15
17:57:32
5.0 / 5
2122
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است