با كارگردانی یك اثر مشترك؛

5 فیلمساز مطرح هندی درباره كرونا فیلم می سازند

5 فیلمساز مطرح هندی درباره كرونا فیلم می سازند هنر شهر: 5 فیلمساز برجسته هندی با هم یكی شده اند تا فیلمی درباره پاندمی ویروس كرونا در این كشور بسازند.به گزارش هنر شهر به نقل از ورایتی، پروژه ای فعلاً بی نام که تلفیقی از چند فیلم کوتاه است، توسط ۵ فیلمساز برجسته هندی ایجاد می شود.
این فیلم را کمپانی تولید آنوباو سینها فیلمساز هندی تولید می کند و دیگر فیلمسازانی که در این پروژه مشارکت کرده اند شامل کیتان مهتا، سودیر میشرا، هانسال مهتا و سوبهاش کاپور هستند.
سینها اظهار داشت: در چند ماه اخیری که در قرنطینه بوده ایم خیلی بیشتر از گذشته با هم حرف زدیم و بدیهی است که بسیاری از این مکالمات به کرونا مرتبط بوده که همه دنیا را از کار بازداشته است. ما می توانیم ببینیم که چقدر تغییر و تحولات به وجود آمده است. فکر کردم باید این ها برای آیندگان ثبت گردد. باید داستان هایی را که می خواهیم و دوست داریم، برای آنها بگوییم و اینکه با هم این کار را انجام دهیم به نظرم خیلی جذاب تر است.
همه این فیلمسازان از چهره های شناخته شده سینمای هند هستند. سینها با یک پیشینه پر و پیمان سازنده فیلم علمی تخیلی پرهزینه «را. وان» با بازی شاهرخ خان بوده و بعد درامی با عنوان «مالک» را ساخت که ریشی کاپور و تاپسی پانو در آن بازی کردند.
میشرا سازنده دارم سیاسی «هزاران رویا مثل این» و تریلری درباره مافیای بمبئی است. وی ساخت فیلم «مردان جدی» برای نتفلیکس را هم در کارنامه دارد.
کیتان مهتا درام «میرش ماسال» را در کارنامه دارد و سازنده فیلم طنز «توبا تیک سینگ» است.
هانسال مهتا هم سازنده درامی با عنوان «اومرتا» درباره آدم ربایی و قتل دانیل پیرل روزنامه نگار وال استریت است که در فستیوال های جهانی با اقبال روبه رو شد.
سوبهاش کاپور هم کمدی مشهور «جولی ل ل ب» و ادامه اش را در کارنامه دارد.
فیلمبرداری این فیلم اواخر امسال آغاز می شود.


منبع:

1399/05/06
15:19:55
5.0 / 5
1914
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است