همزمان با هفته دفاع مقدس؛

آثار دفاع مقدسی محمدرضا شرف الدین در نمایش مرور می شود

آثار دفاع مقدسی محمدرضا شرف الدین در نمایش مرور می شود به گزارش هنر شهر شبكه نمایش بخشی از آثار انقلاب و دفاع مقدس محمدرضا شرف الدین را مرور می كند.


به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی شبکه نمایش، همزمان با فرا رسیدن چهلمین سالگرد دفاع مقدس شبکه نمایش در جدول پخش خود به نمایش فیلم هایی با مضامین مربوط به هشت سال دفاع مقدس می پردازد، همینطور آثاری از محمدرضا شرف الدین را مرور می کند، علاوه بر آن فیلم هایی از ژانر سینمای «تاریخی» هم در این شبکه پخش می شود.
ساعت ۱۳ نمایش:
فیلم های اختصاصی این هفته شبکه نمایش با مبحث دفاع مقدس از شنبه ۲۹ شهریور ماه تا جمعه ۴ مهرماه به ترتیب: «خانه پلاک ندارد»، «جاسم به جبهه می رود»، «شوق پرواز»، «نخل های سربی»، «ساعت ۲۵»، «سما در آتش» و «دایره سرخ» خواهند بود.
ساعت ۱۵ نمایش:
در آخرین روزهای تابستان، فیلم های «وقتی آسمان می ریزد»، «خانواده موروثی»، «رییس پلیس آهنین»، «مغازه عتیقه فروشی»، «زندگی دروغ فوتبال»، «درست شبیه پدرم» و «تابستانم را چگونه گذراندم» از شبکه نمایش پخش می شوند.
ساعت ۱۹ نمایش:
فیلم های تاریخی ایرانی و خارجی هفته به ترتیب: «اسپارتاکوس»، «دوازده سال بردگی»، «در مسیر تند باد»، «تروا»، «شجاع دل»، «آسمان و زمین» و «ملک سلیمان» هستند.
ساعت ۲۱ نمایش:
در بخش صحنه گران، از شنبه تا جمعه، فیلم های سینمایی با هنرمندی محمدرضا شرف الدین، مدیر جلوه های ویژه و تهیه کننده سینما روی آنتن این شبکه می رود. این فیلم ها شامل «سیب سرخ حوا»، «آخرین مرحله»، «دکل»، «مزرعه پدری»، «دستمزد»، «کمینگاه» و «کیمیا» هستند.
ساعت ۲۳ نمایش:
فیلم های ساعت ۲۳ شبکه نمایش عبارتند از «دیوار بزرگ چین»، «بخشش»، «قتل از فاصله»، «عکس خانوادگی»، «لایه های پنهان» و «روز پس از حادثه».
ساعت یک صبح نمایش:
فیلم های کلاسیک این هفته نمایش به ترتیب «آنچه می آید»، «مرد خشمگین»، «ترن»، «مجارها»، «من یک فراری از یک گروه زنجیری هستم» و «ریش قرمز» هستند که از شنبه تا جمعه پخش می شوند.


منبع:

1399/06/28
15:02:28
5.0 / 5
1326
تگهای خبر: آنتن , تهیه كننده , سینما , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است