در برنامه نقد سینما ؛

سینمای دفاع مقدس نقد می شود

سینمای دفاع مقدس نقد می شود هنر شهر: تازه ترین برنامه نقد سینما شبكه پنج سیما با یك پرونده جدید و گفتگوی ویژه با موضوع سینمای دفاع مقدس روی آنتن می رود.به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، برنامه نقد سینما با هدف بررسی و تحلیل سینمایی «آبادان ۱۱۶۰» در آستانه چهلمین سالگرد هشت سال دفاع مقدس ساعت ۲۲ روز جمعه چهارم مهر تماشایی می شود.
در بخش ابتدایی نقد سینما، امیر رضا مافی به بهانه اکران فیلم سینمایی «آبادان ۱۱۶۰» میزبان آرش خوشخو منتقد سینما و مینو خانی استاد دانشگاه و منتقد است تا آنرا واکاوی و تحلیل نمایند.
گفتگوی ویژه این قسمت از «نقد سینما» با حضور چهره های شناخته شده سینمای دفاع مقدس تماشایی می شود. سید جواد هاشمی بازیگر و کارگردان، علیرضا اسحاقی نویسنده و بازیگر سینمای دفاع مقدس و روح الله برادری تهیه کننده در این گفتگو حضور دارند تا ضمن مرور آثار سینمای دفاع مقدس و ارزیابی آن، عملکرد و اوضاع فعلی سینمای دفاع مقدس را نیز بررسی و تشریح کنند.
در بخش بعدی بهروز افخمی در ادامه مباحث تخصصی، به مناسبت هفته دفاع مقدس خاطرات حرفه ای و تجربیات خودرا از دوران دفاع مقدس تبیین می کند و سینمای دفاع مقدس را با برخی آثار جنگی سینمای بین الملل مقایسه خواهد نمود.
گفتگو با مجتبی فرآورده سخنگوی اتحادیه تهیه کنندگان سینمابخشی دیگر از برنامه نقد سینما است.
در این قسمت از برنامه موضوعات در رابطه با اتحادیه تهیه کنندگان و سینما گران نیز بیان خواهد شد و مخاطبان می توانند با شماره ۱۰۰۰۰۵۱۶ با عواما برنامه در ارتباط باشند.


منبع:

1399/07/03
23:15:45
5.0 / 5
1111
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است