من نگفتم، شیطنت كرده اند؛

توضیحات محمدحسین لطیفی درباره خبر انصرافش از اجرای هفت

توضیحات محمدحسین لطیفی درباره خبر انصرافش از اجرای هفت به گزارش هنر شهر محمدحسین لطیفی مجری برنامه هفت خبر روابط عمومی رادیو تهران درباره انصرافش از اجرای این برنامه را تكذیب نمود.به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی برنامه «هفت»، عصر امروز خبری در رسانه ها در خصوص انصراف محمدحسین لطیفی مجری برنامه «هفت» از اجرای این برنامه منتشر گردید.
محمدحسین لطیفی در واکنش به این خبر اظهار داشت: در مصاحبه ای که انتشار یافته شیطنت زیادی شده است. در ابتدا از من سوال شد چرا هفت مثل دوره های گذشته جنجالی نیست و من پاسخ دادم باید در برنامه شان میهمان حفظ شود. در ادامه سوال شد با عنایت به شروع سریال برای ادامه اجرای هفت مشکلی ندارید که من پاسخ دادم با عنایت به نبود پرواز در سنندج برای من دشوار می باشد.
وی افزود: از تهیه کننده هم خواسته بودم اگر امکان دارد شخصی را در این زمان جایگزین من کنند ولی چون ۸۰ قسمت از برنامه را خودم اجرا کردم دوست دارم در ادامه خودم با وجود سختی حضور داشته باشم. پس این خبر انصراف و استعفای من کاملاً کذب است و فایل صوتی مصاحبه را در صورت ضرورت منتشر خواهم کرد.
به گزارش هنر شهر به نقل از مهر اظهارات لطیفی در خصوص انصراف از اجرای برنامه هفت از جانب روابط عمومی رادیو تهران برای رسانه ها ارسال شده بود.

1399/08/06
22:43:39
5.0 / 5
942
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است