پروتكلها را كاملا رعایت كرده ایم، اتفاق ممكن است هر جایی رخ بدهد

توضیح یك مدیر تلویزیون درباره ساخت سریالها در اوج كرونا

توضیح یك مدیر تلویزیون درباره ساخت سریالها در اوج كرونا به گزارش هنر شهر مدیر گروه فیلم و سریال سیمافیلم درباره شرایط ساخت سریال های تلویزیونی در شرایط اوج بحران كرونا و خطرات احتمالی برای عوامل، با تاكید بر اینكه پروتكل ها كاملا سر صحنه سریال ها رعایت می شود، در عین حال می گوید اتفاق امكان دارد هر جایی رخ بدهد.


به دنبال درگذشت کریم اکبری مبارکه ـ بازیگر پیشکسوت سینما تلویزیون و تئاتر ـ بر اثر مبتلا شدن به کرونا آن هم زمانی که او مشغول بازی در یک سریال تلویزیونی بود، خبرنگار ایسنا با مدیر گروه فیلم و سریال سیما فیلم تماس گرفت و از او خواست تا درباره روند سریال سازی در شرایط خاص کنونی و ضرورت حفظ جان هنرمندان و عوامل سریال ها توضیحاتی را عرضه نماید.
مجید اکبرشاهی با اشاره به اینکه فرآیندهای سریال سازی کنترل و پروتکل ها رعایت شده است، اظهار نمود: اینطور نیست که ما بی مهابا کار کنیم؛ پروتکل ها و دستورالعمل هایی با هماهنگی وزارت بهداشت برای همه گروه ها تنظیم شده است.
او اضافه کرد: از همان اسفند ماه که کرونا شروع شد، جلساتی با مسئولان وزارت بهداشت و سیما فیلم برگزار گردید و دستورالعمل ها تدوین شد. اتفاق امکان دارد هر جایی بیفتد اما ما تمام پروتکل ها را رعایت کرده ایم.
اکبر شاهی در انتها اظهار داشت: ما برای ساخت فیلم و سریال در دوران کرونا مشخصا دستورالعمل نوشته ایم و مثل بقیه کشور که مشغول کار هستند، باید کار نماییم.1399/08/09
23:32:04
5.0 / 5
1130
تگهای خبر: بازیگر , تئاتر , سریال , سینما
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۲
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است