انتشار نسخه كامل انسان در جست وجوی معنا

انتشار نسخه كامل انسان در جست وجوی معنا به گزارش هنر شهر نسخه كامل كتاب «انسان در جست وجوی معنا» نوشته ویكتور فرانكل با ترجمه مریم حسین نژاد منتشر گردید.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، این کتاب با ویرایش محتوایی کامران محمدی (نویسنده و کارشناس ارشد روان شناسی) در ۱۴۴ صفحه و با قیمت ۲۵ هزار تومان توسط نشر سنگ انتشار یافته است.
در معرفی ناشر از کتاب «انسان در جست وجوی معنا» عنوان شده است: «انسان در جست وجوی معنا»، مهم ترین کتاب «ویکتور فرانکل»، روان شناس و بنیانگذار مکتب معنادرمانی است که اولین بار سال ۱۹۴۶ یعنی تقریباً بلافاصله پس از آخر جنگ جهانی دوم منتشر گردید. وی در بخش نخست این کتاب، تجربیات هول آور و تأثیرگذارش را از سه سال حضور در اردوگاه های کار الزامی آشویتس و داخائو نوشته و در بخش دوم، با استفاده از این تجربیات، نظریه معناگرایی خویش را شرح داده است.
ترجمه نشر سنگ از این کتاب، بر مبنای نسخه آخر آن است که سال ۱۹۹۲ منتشر گردید و نسبت به نسخه های اولیه، تفاوت هایی دارد؛ همچون این که فرانکل یک فصل نسبتاً طولانی به نام «موردی از خوشبینی غم انگیز» به کتاب افزوده است؛ فصلی که در آن توصیفی بسیار زیبا از وضعیت انسان در جهانِ پر از رنج و راه مواجهه با آنرا عرضه می دهد.
منبع:

1399/08/10
23:20:50
5.0 / 5
983
تگهای خبر: كتاب
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است