درخشش ۲ طرح صنعتی دانشگاه علم و صنعت در مسابقه طراحی كشور ژاپن

درخشش ۲ طرح صنعتی دانشگاه علم و صنعت در مسابقه طراحی كشور ژاپن هنر شهر: در مسابقه «طراحی و برنامه ریزی برای گنسای» ژاپن، دو اثر طراحی ارسالی از دانشگاه علم و صنعت ایران موفق به دریافت «جایزه ویژه داوران» شد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، در مسابقه «طراحی و برنامه ریزی برای گنسای» (Design & Planning Competition for Gensai) که در ماه می ۲۰۲۰ در کشور ژاپن و توسط (Society for Design and Art Fusing with Science and Technology- SDAFST) برگزار شد، دو اثر طراحی ارسالی از دانشگاه علم و صنعت ایران موفق به دریافت «جایزه ویژه داوران» شد.
برمبنای اعلام خبر از سایت رسمی مسابقه، تعداد ۲۵ اثر از کل آثار ارسالی به مسابقه، توانستند به مرحله اول صعود کنند که در این بین، ۷ اثر موفق به دریافت گواهی “Judge&#۳۹;s Special Award” شدند که خوشبختانه دو اثر ارائه شده مستخرج از پایان نامه امیر بهاری خواه (دانشجوی کارشناسی ارشد طراحی صنعتی) به راهنمایی دکتر ناصرکلینی ممقانی (عضو هیات علمی گروه طراحی صنعتی دانشگاه) با نام دانشگاه علم و صنعت ایران در میان این هفت اثر طراحی قرار گرفت. همین طور اثر سوم ارسالی ایشان نیز در میان ۲۵ اثر برتر راهیابی به مرحله اول، موفق به دریافت گواهی “Gensai Design Award” شد.

منبع:

1399/08/18
20:51:30
5.0 / 5
876
تگهای خبر: برنامه , سایت , صنعت , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است