حل مشكلات بیمه درمانی تكمیلی ایثارگران

حل مشكلات بیمه درمانی تكمیلی ایثارگران معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن اشاره به حل مشكلات بیمه درمانی تكمیلی ایثارگران از افزایش دو برابری مراكز درمانی طرف قرارداد اطلاع داد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، دکتر عبدالرضا عباسپور در مورد وضعیت بیمه درمان تکمیلی ایثارگران خاطرنشان کرد: با تلاش و پیگیری های بنیاد شهید و امور ایثارگران و موافقت سازمان برنامه و بودجه، مطالبات بیمه دی که طرف قرارداد بنیاد شهید و امور ایثارگران بود، پرداخت گردید و خوشبختانه تقریباً مراکز طرف قرارداد بیمه درمان تکمیلی ایثارگران عزیز به دو برابر چند ماه قبل افزوده شده است. همینطور ترتیبی اتخاذ شده است که مبالغ پرداختی عزیزانی که به مراکز غیر طرف قرارداد رجوع می کنند بعد از دریافت اسناد ظرف ۴۸ ساعت توسط بیمه دی پرداخت گردد.
وی ادامه داد: تا چند ماه گذشته به علت بدهکاری بیمه دی، خیلی از مراکز درمانی و بیمارستان ها لغو قرارداد کرده بودند یعنی اگر ایثارگری به این مراکز درمانی رجوع می کرد عملاً با پاسخ منفی مراکز مواجه می شد و چنانچه خودش شخصاً این پول را پرداخت می کرد، طی یک فرآیند طولانی، دو یا سه ماه طول می کشید تا هزینه پرداختی به او برگردد که این مشکل مرتفع شده است.
معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در مورد تعیین وضعیت شهدای سلامت هم اظهار داشت: طی دو هفته گذشته با تشکیل کمیته ملی احراز شهدای سلامت، ۴۰ پرونده رسیدگی شده است و خدمات رسانی به این شهدا همانند سایر شهدا در بنیاد شهید و امور ایثارگران انجام می شود یعنی هر خدمتی که برای شهدا تعریف شده است همان خدمت به شهدای سلامت هم تعلق می گیرد.
منبع:

1399/09/04
12:04:25
5.0 / 5
917
تگهای خبر: برنامه , خدمات , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است