توضیحی درباره كارت ایثار رزمندگان

توضیحی درباره كارت ایثار رزمندگان به گزارش هنر شهر مسئول نیروی انسانی بسیج سپاه قمربنی هاشم (ع) استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: كارت ایثار برای رزمندگانی كه دارای بیش از 45 روز حضور در جبهه های دفاع مقدس هستند، صادر خواهد شد.به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، آئین رونمایی از کارت ایثار رزمندگان بسیجی استان چهارمحال و بختیاری، با حضور اقبال عباسی استاندار چهارمحال و بختیاری و سردار علی محمد اکبری فرمانده سپاه قمربنی هاشم(ع) اجرا شد. در این مراسم به صورت نمادین کارت ایثار به دو نفر از رزمندگان بسیجی استان چهارمحال و بختیاری اهدا شد.

سرهنگ پاسدار سیدرضا علوی مسئول نیروی انسانی بسیج سپاه قمربنی هاشم (ع) در حاشیه این مراسم اظهار داشت: کارت ایثار برای سهولت و یکپارچگی در ارائه خدمات به رزمندگان هشت سال دفاع مقدس و به عنوان سند ملی صادر می شود. کارت ایثار برای رزمندگانی که دارای بیش از ۴۵ روز حضور در جبهه های دفاع مقدس هستند، صادر خواهد شد و دارندگان این کارت می توانند از امتیازات پیش بینی شده در سند استراتژیک خدمات رزمندگان و ایثارگران بهره مند گردند.

وی اظهار داشت: تمامی دستگاه های اجرائی و دولتی برمبنای ابلاغ سازمان اداری و استخدامی کشور مکلف هستند به دارندگان این کارت خدمات مربوطه را عرضه کنند. از رزمندگان عزیز می خواهیم به تدریج برای تکمیل پرونده و دریافت کارت ایثار به نواحی مقاومت بسیج در شهرستان های ۱۰ گانه استان چهارمحال و بختیاری مراجعه کنند.

علوی اشاره کرد: کارت ایثار به عنوان یک سند ملی ارائه خدمات یکسان و ساده به رزمندگان و حذف کاغذ بازی های اداری و دریافت گواهی های گوناگون را به دنبال خواهد داشت.
منبع:

1399/09/13
19:57:15
5.0 / 5
895
تگهای خبر: استخدام , خدمات , دستگاه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است