در پی حواشی مطرح شد؛

عذرخواهی مجری دستپخت از تاكسیرانان

عذرخواهی مجری دستپخت از تاكسیرانان هنر شهر: مجری دستپخت با انتشار توضیحاتی درباره سوال و جوابی که با دختر یک راننده تاکسی داشت، بابت سوءتفاهم به وجود آمده، عذرخواهی نمود.


دریافت 45 MB
به گزارش هنر شهر به نقل از مهر، شب گذشته برنامه «دستپخت» میزبان گروهی از مشاغل بود که همه رانندگان تاکسی و خانواده هایشان بودند. قسمتی از سکانس برنامه در شبکه های اجتماعی وایرال و به آن نقدهای زیادی شد. بخشی که وحید حسینی مجری برنامه از دختر یکی از شرکت کنندگان می پرسد که ناراحت نیست که پدرش راننده تاکسی است؟
حالا سیدوحید حسینی مجری برنامه با ویدیویی از این صحنه و بازخوردهای که پیش آمده عذرخواهی کرده است.
وی در سخنانی اظهار داشت: کسی که دارد با شما صحبت می کند وحید حسینی پدر خودش راننده تاکسی بوده است. بازنگری که برنامه را دیده و مجوز پخش صادر کرده است پدرش راننده تاکسی است.
حسینی اظهار نمود: در سال ۹۹ قصد ما برای دعوت مشاغل تکریم آنهاست ما داریم از مشاغل تقدیر می نماییم و قصد تخریب نداریم.
این مجری درباره سوال و جواب مورد انتقاد مخاطبان اظهار داشت: بحث ما جواب غرورآمیز آن دختر است که با افتخار از شغل پدرش حرف می زند. بعد هم جواب من و تشکر از اوست.
وی در آخر اظهار داشت: قصد و نیت ما خیر بود و می خواستیم بگوییم این شغل کنار همه مشاغل دیگر محترم است. اگر هم به کسی برخورده است دست شما را می بوسم کن قصدم تقدیر از شماست اگر هم جسارتی شده است عذر می خواهم.


منبع:

1399/09/23
22:49:54
5.0 / 5
838
تگهای خبر: برنامه , شبكه , شركت , مجوز
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۲

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است