برگزاری بزرگداشت كامران شیردل در برنامه امروز سینماحقیقت

برگزاری بزرگداشت كامران شیردل در برنامه امروز سینماحقیقت بزرگداشت کامران شیردل در ششمین روز از چهاردهمین جشنواره سینماحقیقت برگزار می گردد.


به گزارش هنر شهر به نقل از ستاد اطلاع رسانی جشنواره، در ششمین روز از برگزاری چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» امروز یکشنبه ۳۰ آذرماه علاوه بر پخش مستندهای مختلف، برنامه های گوناگونی از راه تلویزیون تعاملی تیوا و لایو صفحه اینستاگرام جشنواره برای علاقه مندان پخش می شود.
بر اساس برنامه ریزی انجام شده ساعت ۱۷ تا ۱۸: ۳۰ هر روز از جشنواره چهاردهم به بزرگداشت و نکوداشت بزرگان عرصه مستند اختصاص دارد. امروز یکشنبه ۳۰ آذرماه بزرگداشت کامران شیردل مستندساز در برنامه روز ششم جشنواره قرار دارد که علاقه مندان می توانند این مراسم را از راه تلویزیون تعاملی تیوا و اینستاگرام جشنواره تماشا کنند.
در این آیین، فیلم بزرگداشت کامران شیردل به کارگردانی هادی آفریده پخش می شود و هوشنگ گلمکانی (منتقد) به صورت حضوری، فرشاد فرشته حکمت (مستندساز)، خسرو دهقان (منتقد) و علیرضا ارواحی (منتقد و پژوهشگر هنر) به صورت آنلاین در مراسم حاضر شده و درباره کامران شیردل صحبت می کنند.
در ششمین روز از چهاردهمین جشنواره «سینماحقیقت» در بخش «فیلم خبر» مستندهای «پریزاد»، «زر افشون»، «گاندو»، «بر کرانه های کاسپین»، «در لباس سربازی» در ساعت ۱۲: ۳۰ تا ۱۴ و مستندهای «کمیته»، «انیمیشن ایرانی»، «به جهت یادگاری»، «شمع، گل، پروانه»، «میر و مار» و «پرچم های مجازی» در ساعت ۱۴: ۳۰ تا ۱۶ از تلویزیون تیوا و لایو صفحه اینستاگرام جشنواره تحت عنوان «فیلم خبر» ۱۴ و ۱۵ معرفی و بررسی می شود.
علاوه بر این تلویزیون تیوا و لایو اینستاگرام جشنواره در ساعات ۱۶: ۳۰ تا ۱۷، ۱۸: ۳۰ تا ۱۹، ۲۰: ۳۰ تا ۲۱ و ۲۱ تا ۲۲ برنامه های ترکیبی دیگری هم در نظر گرفته که برای علاقه مندان به صورت مجانی قابل تماشا است.
چهاردهمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» به دبیری محمد حمیدی مقدم، از ۲۵ آذرماه شروع شده و تا ۲ دیماه به صورت آنلاین برگزار می گردد.


منبع:

1399/09/30
14:12:02
5.0 / 5
858
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۱
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است