دبیرخانه منتشر كرد؛

لیست 62 فیلم راه یافته به سی ونهمین جشنواره فیلم فجر

لیست 62 فیلم راه یافته به سی ونهمین جشنواره فیلم فجر هنر شهر: اسامی 62 فیلم بلند سینمایی حائز شرایط شرکت در بخش سودای سیمرغ سی و نهمین جشنواره فیلم فجر اعلام گردید.به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، دبیرخانه جشنواره سی و نهم طی روزهای گذشته به بررسی ۱۱۰ فیلم ثبت نام شده و ارزیابی فرم های ثبت نام از نظر تطابق با بخشنامه جشنواره پرداخت.
بر این اساس، فرم های متقاضیان شرکت در این دوره جشنواره از نظر سال تولید، دارا بودن پروانه ساخت سینمایی، ارائه نشدن فیلم در دوره گذشته جشنواره و… مورد بررسی قرار گرفتند و در نهایت ۶۲ فیلم از بین آثار متقاضی (حدود ۵۷ درصد آثار) واجد شرایط شرکت در جشنواره سی و نهم شناخته شدند.
وضعیت پروانه نمایش فیلم های این دوره نیز در این لیست مشخص شده که در این بین ۱۴ فیلم تا حالا پروانه نمایش صادر شده و ۴۸ فیلم در دست بررسی شورای پروانه نمایش فیلم های سینمایی قرار دارد.
قابل ذکر است که طی روزهای گذشته، از بین فیلم های متقاضی شرکت در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر، ۵ فیلم روشنایی (کامشاد کوشان)، ترانه های پدری (محمد بصیری)، بانک زده ها (جواد اردکانی)، موافقت اصولی (امیر پورکیان)، کوسه (علی عطشانی) به سبب مسائل فنی و آماده نبودن از شرکت در جشنواره انصراف دادند.
فهرست فیلم های حائز شرایط شرکت در سی و نهمین جشنواره فیلم فجر را از اینجا مشاهده کنید.


منبع:

1399/10/22
17:27:23
0.0 / 5
999
تگهای خبر: جشن , جشنواره , دبیر , دبیرخانه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است