بخشی از مشكلات ایثارگران مسائل حقوقی است

بخشی از مشكلات ایثارگران مسائل حقوقی است به گزارش هنر شهر مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی اظهار داشت: فرصت های کارآفرینی بسیار، با تسهیلات ویژه ای برای فرزندان شهدا و جانبازان توسط بنیاد مهیا شده که فرصتی برای ایجاد اشتغال این عزیزان است.به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا، حجت الاسلام حسین معصومی در دیدار با ۹ ایثارگر استان خراسان رضوی، بیان نمود: مهم ترین دغدغه ایثارگران اشتغال فرزندانشان است که بخش اعظمی از فرزندان شهدا و ایثارگران جویای کار، به دنبال کار اداری در دستگاههای دولتی هستند. فرصت های کارآفرینی بسیار، با تسهیلات ویژه ای برای فرزندان شهدا و جانبازان توسط بنیاد مهیا شده که فرصتی برای ایجاد اشتغال این عزیزان است.

وی درباره مشکلات درمانی ایثارگران تصریح کرد: هم اکنون پرداخت هزینه های درمانی در حداقل زمان ممکن انجام می شود و اگر مدارک و سندهای درمانی از جانب ایثارگران ناقص عرضه شود، به جهت تاخیر در تکمیل مدارک، پرداخت هزینه ها زمان بر خواهد بود.

حجت الاسلام معصومی اضافه کرد: بخشی از مشکلات ایثارگران مسائل حقوقی است، چونکه همه ایثارگران تسلط کامل به موارد حقوقی و قضایی ندارند، ازاین رو به ایثارگران عزیز سفارش می نماییم پیش از انجام فعالیت ها و معاملات با مشاوران حقوقی و قضایی بنیاد مشورت کنند.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خراسان رضوی اظهار داشت: مشکلات امور حقوقی و قضایی در میان جامعه ایثارگری نسبت به میانگین جامعه خیلی کمتر است، اما اگر ایثارگران با کارشناسان نخبه بنیاد مشورت کنند، از مشکلات احتمالی پیش رو پیشگیری می شود.
منبع:

1399/10/23
20:13:29
0.0 / 5
824
تگهای خبر: دستگاه , هزینه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است