روایت هنر از جنگ، ترور و كرونا

روایت هنر از جنگ، ترور و كرونا ورک شاپ روایت هنر با موضوعاتی چون دفاع مقدس، مدافعان حرم، مدافعان سلامت، شهید قاسم سلیمانی و شهید محسن فخری زاده در تمامی استان های کشور در سال ۹۹ در حال برگزاری است.


به گزارش هنر شهر به نقل از ایسنا و به نقل از روابط عمومی انجمن هنرهای تجسمی انقلاب و دفاع مقدس بنیاد فرهنگی روایت فتح، ورک شاپ «روایت هنر» در سطح کشور و به صورت غیرحضوری در حال برگزاری است. در این ورک شاپ هنرمند اثر خویش را بدون احتیاج به حضور فیزیکی در تهران در محل زندگی خود خلق و آنرا به دبیرخانه انجمن هنرهای تجسمی ارسال می کند.
مهدی علی بخشی در توضیح این رویداد گفته است: ۴۰ نفر از هنرمندان در سطح کشور با انتخاب موضوعاتی چون دفاع مقدس، مدافعان حرم، مدافعان سلامت، سپهبد شهید قاسم سلیمانی، دانشمند هسته ای محسن فخری زاده یا ترکیبی از موضوعات نسبت به خلق اثر اقدام می کنند؛ لازم به ذکر است آثار مورد اشاره توسط اساتید حوزه هنرهای تجسمی مورد داوری قرار گرفته و به آثار برگزیده هدایای تعلق خواهد گرفت.
علی بخشی تصریح کرد: از خصوصیت های این کارگاه هنری حضور حداکثری هنرمندان جوان حرفه ای است که اقبال ویژه ای به این نوع کارگاه های هنری نشان داده اند. همینطور تمامی آثار خلق شده در این ورک شاپ در کنار آثار اساتید بزرگ حوزه تجسمی به معرض نمایش گذاشته خواهند شد. این آثارنیز در فضای مجازی و سایت هنر مقاومت به نشانی اینترنتی www.resistart.ir قابل رؤیت خواهد بود.
منبع:

1399/10/30
00:04:30
0.0 / 5
1247
تگهای خبر: دبیر , دبیرخانه , سایت , فرهنگی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است