كتاب های آماندا گورمن در صدر پرفروش ها

كتاب های آماندا گورمن در صدر پرفروش ها به گزارش هنر شهر کتاب های در دست چاپ «آماندا گورمن» شاعر جوانی که در مراسم تحلیف جو بایدن حضور پیدا کرده بود پرفروش شدند.


به گزارش هنر شهر به نقل از گاردین، کتاب های در دست چاپ «آماندا گورمن» شاعر ۲۲ ساله آمریکایی که با شعرخوانی در مراسم تحلیف «جو بایدن»، رئیس جمهور جدید آمریکا بسیار مورد توجه قرار گرفت به صدر پرفروش ها رسید.
فقط چند ساعت بعد از آن که این شاعر جوان شعر «تپه ای که بر فراز آن خواهیم رفت» را در مراسم تحلیف اجرا کرد انتشارات پنگوئن کودکان اعلام نمود این شعر «گورمن» را در چارچوب یک کتاب مجزا در فصل بهار پیش رو منتشر خواهد نمود. بر مبنای اطلاعات عرضه شده ۱۵۰هزار نسخه از این کتاب در چاپ اول منتشر خواهد شد که این تعداد حتی برای یک مجموعه شعر هم رقمی بی سابقه است.
چندین روز قبل از حضور «گورمن» در این مراسم اعلام شده بود اولین مجموعه شعر این شاعر که اتفاقا با عنوان «تپه ای از بر فراز آن خواهیم رفت» انتشار یافته است در ۲۱ سپتامبر در ایالات متحده منتشر خواهد شد. اولین کتاب مصور این ملک الشعرای جوان آمریکا هم با عنوان «آوازهای تغییر» در همان روز منتشر خواهد شد.
فقط چند دقیقه بعد از شعرخوانی «گورمن»، هر دو این کتاب ها به صدر کتاب های پرفروش آمازون رسیدند.
«گورمن» در گفت وگویی با «سی ان ان» گفته بود لکنت زبان داشته و ادای حرف «ر» برایش مشکل بوده که در نهایت در دوران کودکی آنرا برطرف کرده است.
منبع:

1399/11/03
22:37:29
0.0 / 5
870
تگهای خبر: فروش , كتاب , كودكان
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۹ بعلاوه ۴
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است