مدیركل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خبر داد:

انتشار ۷۰۰ جلد كتاب با مبحث دفاع مقدس در لرستان

انتشار ۷۰۰ جلد كتاب با مبحث دفاع مقدس در لرستان لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ضمن اشاره به برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید در این استان، اظهار داشت: انتشار ۷۰۰ جلد کتاب با مبحث دفاع مقدس در لرستان کمترین کاری است که تا پیش از برگزاری کنگره ۶۳۰۰ شهید لرستان انجام می شود.


احمدحسین فتایی در نشست هم اندیشی با ناشران لرستان که امروز چهارم بهمن ماه برگزار شد، اظهار نمود: با عنایت به رویدادهای پیش رو به خصوص برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید استان در سال آینده، نیازمند هماهنگی بیشتر هستیم تا زمینه های اجرای موفق این رویداد فراهم گردد.
وی خاطرنشان کرد: در آستانه برگزاری این کنگره بزرگ ملی، ناشران استانی باید موضوعاتی همچون ایثار و شهادت، عفاف، حجاب و دفاع مقدس را در اولویت کارهای خود قرار داده و در این خصوص اهتمام ویژه ای داشته باشند.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان ضمن اشاره به اینکه نقش رزمندگان لرستانی در دوران دفاع مقدس متأسفانه مغفول مانده و برای انعکاس آن نیازمند کار جهادی در حوزه فرهنگ و هنر هستیم، تاکید کرد: انتشار بالغ بر ۷۰۰ جلد کتاب در حوزه دفاع مقدس کمترین کاری است که باید توسط ناشران استان تا پیش از برگزاری کنگره ملی ۶۳۰۰ شهید لرستان اتفاق بیفتد و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی در این راستا هماهنگی لازم را با بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان دارد.
فتایی ضمن اشاره به تأکیدات مقام معظم رهبری در مورد مقابله با تحریف تاریخ دفاع مقدس و پیشگیری از فراموش شدن ابعاد مختلف این رویداد، افزود: در همین راستا کتاب های متناسب با این حوزه با نظارت بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس منتشر خواهد شد تا ابعاد مختلف آن به خوبی به تصویر کشیده شود.1399/11/05
00:53:39
0.0 / 5
764
تگهای خبر: تصویر , كتاب , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است