برای جلوگیری از اخراج صورت گرفت؛

واكنش اتحادیه بازیگران آمریكا به استعفای ترامپ: متشكریم!

واكنش اتحادیه بازیگران آمریكا به استعفای ترامپ: متشكریم! هنر شهر: دونالد ترامپ بعد از آن که اتحادیه بازیگران آمریکا ماه پیش اعلام نمود اخراج وی را بررسی می کند، از این اتحادیه استعفا کرد.به گزارش هنر شهر به نقل از ورایتی، اتحادیه بازیگران آمریکا (SAG-AFTRA) ۱۹ ژانویه اعلام نمود جلسه دادرسی برای اخراج دونالد ترامپ را برگزار می نماید.
ترامپ روز پنج شنبه در نامه ای به این اتحادیه نوشت: «اتحادیه کاری برای من نکرده است. دیگر نمی خواهم با شما مرتبط باشم».
پاسخ اتحادیه نیز این بود: متشکریم.
ترامپ از سال ۱۹۸۹ یکی از اعضای این اتحادیه بود و در تولیدات مختلف تلویزیونی حضور داشت. البته استعفای وی به مدلول اجازه نداشتن برای حضور در برنامه های سینمایی و تلویزیونی نیست، اما نشان دهنده عدم رضایت از وی در سطح این صنعت است و می تواند از نظر اجتماعی نیز حضور وی را غیرقابل قبول کند.
گابریل کارتریس رئیس این اتحادیه به سبب ارائه اطلاعات نادرست از طرف ترامپ که سبب حمله گروهی از هواداران وی به کنگره در روز ۶ ژانویه شد، اعلام نموده بود روند انضباطی اتحادیه جهت بررسی عضویت ترامپ طی می شود. وی همین طور تاکید کرده بود حمله به کنگره جان روزنامه نگاران حاضر در آنجا، که تعدادی از آنها از اعضای این اتحادیه بودند را نیز به خطر انداخت.
وی ماه پیش نوشته بود: ترامپ به ارزش هایی که برای این اتحادیه مقدس است حمله کرده است؛ دموکراسی، حقیقت، احترام به نژادهای مختلف و مطبوعات آمریکایی همچون این ارزش ها هستند.
طبق قانون اتحادیه، بعد از ارائه اتهامات به کمیته انضباطی، و بررسی در آن، این کمیته قدرت دارد تا با جریمه نقدی، وضع مجازات های دیگر یا در شدیدترین حالت با اخراج فرد، در مقابل فرد خاطی واکنش نشان دهد. کارتریس خواهان بیشترین میزان تنبیه تحت قوانین اتحادیه یا اخراج از عضویت شده بود.
ترامپ در نامه اش حضور در برنامه های سینمایی و تلویزیونی مانند «تنها در خانه ۲»، «زولندر»، «وال استریت: پول هیچ گاه نمی خوابد» و «کارآموز» را مایه افتخار خود دانسته و گفته است با حضورش باعث شده تا تجارت تلویزیونی اخبار کابلی از مرک نجات یابد.


منبع:

1399/11/18
10:23:00
0.0 / 5
685
تگهای خبر: بازیگر , برنامه , سینما , صنعت
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۱
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است