فیلم های فجر۳۹ و چالش اكران؛

احتمال اكران رمانتیسم عماد و طوبا در نوروز ۱۴۰۰

احتمال اكران رمانتیسم عماد و طوبا در نوروز ۱۴۰۰ مهدی صباغ زاده تهیه کننده فیلم سینمایی رمانتیسم عماد و طوبا از احتمال اکران این فیلم در نوروز 1400 خبرداد.مهدی صباغ زاده تهیه کننده سینما در گفتگو با خبرنگار مهر درباره وضعیت اکران فیلم «رمانتیسم عماد و طوبا» به کارگردانی کاوه صباغ زاده که از آثار به نمایش درآمده در سی ونهمین جشنواره فیلم فجر بود، اظهار داشت: هم اکنون باید دید شرایط اکران به چه صورت است تا بتوانیم برنامه ریزی مناسبی صورت دهیم. البته گفته شده که در اکران نوروز ۵ فیلم سینمایی اکران خواهد شد، که هنوز مشخص نیست این فیلم ها چه آثاری هستند.
وی افزود: مقرر است هفته آتی جلسه ای اجرا شود که در صورت ایجاد شرایط مناسب، برای اکران نوروز «رمانتیسم عماد و طوبا» هم درخواست می دهیم.
این کارگردان سینما بیان کرد: هم اکنون یکی از امن ترین محل های تجمع در کشور سالن های سینما است که به بهترین نحو پروتکل های بهداشتی را رعایت می کنند. امیدوارم شرایط به شکلی پیش رود که سینماها بتوانند در اکران نوروزی به کار خود ادامه دهند.
وی توضیح داد: متاسفانه هربار جهش ویروس کرونا شرایط نامناسبی را فراهم می آورد که این مساله به ضرر سینما است.
صباغ زاده در آخر اظهار داشت: البته هنوز درخواستی برای اکران عمومی «رمانتیسم عماد و طوبا» ارائه نکرده ایم و منتظر هستیم تا ببینیم چه شرایطی مقرر است برای اکران فیلم ها در نوروز اعمال شود.
در خلاصه داستان فیلم سینمایی «رمانتیسم عماد و طوبا» آمده است: «وقتی سرنوشت برای نخستین بار عماد و طوبا را روبه روی هم قرار داد، هر ۲ خوب می دانستند که عشق بیشتر یک مهارت است تا هیجان و تپش قلب و خارش پوست.»
در این فیلم بازیگرانی چون الناز حبیبی، حسام محمودی، زنده یاد علیرضا انصاریان و مرتضی علی عباس میرزایی حضور داشته اند.

1399/12/09
22:35:44
0.0 / 5
580
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۸ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است