به عنوان شخصیت اصلی؛

متیو مك كانهی در سریالی اقتباسی از جان گریشام نقش آفرینی می كند

متیو مك كانهی در سریالی اقتباسی از جان گریشام نقش آفرینی می كند متیو مک کانهی در سریالی که با اقتباس از رمانی از جان گریشام ایجاد می شود، نقش آفرینی می کند.به گزارش هنر شهر به نقل از ورایتی، «زمانی برای بخشش» رمانی از جان گریشام حالا در حال شکل گیری در شبکه اچ بی او است و متیو مک کانهی از بازیگران آن خواهد بود.
این کتاب که سال ۲۰۲۰ منتشر گردید ادامه ای بر کتاب مشهور گریشام یعنی «زمانی برای کشتن» و «ردیف چنارها» ست که همه آنها با تمرکز بر شخصیتی به نام جینک بریگنس خلق شده اند.
مک کانهی قبلاً در نقش این شخصیت در اقتباسی از «زمانی برای کشتن» در سال ۱۹۹۶ بازی کرده بود. آن نقش که در آن مک کانهی در مقابل ساموئل ال. جکسون و ساندرا بولاک بازی کرده بود نقطه شروعی برای مسیر شهرت وی شد.
در «زمانی برای کشتن» بریگنس از مردی سیاهپوست با بازی جکسون دفاع می کرد که دو مرد سفید را که به طرزی وحشیانه به دخترش تعدی کرده بودند، کشته بود. «در زمانی برای بخشش» بریگنس باید از مرد جوانی دفاع کند که دوست مادرش را که معاون کلانتر بوده کشته و این مرد جوان ادعا دارد که وی به او، خواهر و مادرش لطمه می رساند.
هنوز نویسنده این سریال انتخاب نشده اما وارنر برادرز تهیه کننده سریال خواهد بود.
مک کانهی یک جایزه امی برای بازی در سریال درام کارآگاهی «کارآگاه حقیقی» در کارنامه دارد و جایزه اسکار بهترین بازیگر مرد را برای نقش آفرینی در «کلوپ خریداران دالاس» در سال ۲۰۱۳ دریافت کرده است.
وی پیش تر برای بازی در سریالی از سازنده «کارآگاه حقیقی» برای اف ایکس موافقت کرده بود، اما آن پروژه تا حالا جلو نرفته است.

1399/12/29
13:03:26
0.0 / 5
671
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۳
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است