آتش تقی پور:

در سال كرونا باید از هنرمندان بیشتر حمایت می كردیم

در سال كرونا باید از هنرمندان بیشتر حمایت می كردیم آتش تقی پور با انتقاد از وضعیت معیشتی مردم و هنرمندان در سال گذشته، آرزو کرد در سال جدید شرایط اقتصادی بهتر شود.


این بازیگر قدیمی سینما و تلویزیون درباره سال ۹۹ که با کرونا شروع شد و با کرونا به پایان رسید و تاثیری که این بیماری بر زندگی هنرمندان گذاشت به ایسنا اظهار داشت: سال قبل برود، برنگردد و دیگر تکرار نشود که زندگی بیشتر بچه های تئاتر و هنرمندان را خراب کرد. در مورد سینما هم وضعیت به همین منوال است. این بیماری مشکلات بسیاری را برای خانواده ها ایجاد کرد. حتی من هنرمندی را می شناسم که همسرش به علت بیکاری، درخواست طلاق کرده است؛ یعنی کرونا تا این حد در زندگی آدم ها تأثیر گذاشته است.
او با تکیه بر ضرورت پشتیبانی از هنرمندان در دوران کرونا، خاطرنشان کرد: خیلی متاسفم؛ ما باید از این آدم ها خیلی حمایت می کردیم تا زندگیشان به این فلاکت نیفتد.
تقی پور افزود: این مشکلات با ان شاءالله و ماشاءالله درست نمی شود؛ مردان و زنان درست و نیکوکردار می خواهد که آستین ها را بالا بزنند و این وضعیت را درست کنند، با گفتار شرایط درست نمی گردد.
این بازیگر درباره شرایط کرونایی کشور اضافه کرد: نمی گردد فقط گفت در خانه بمانید؛ برخی نیازمندند که از خانه خارج می شوند. اگر کسی نیاز نداشته نداشته باشد، چرا باید از خانه خارج شود؟ هر چند که در خانه ماندن هم دشواری ها خودش را دارد.
تقی پور در پاسخ به پرسشی درباره سال ۱۴۰۰، اظهار داشت: آرزو می کنم ملت من شکمشان نسبی سیر شود و جیبشان نسبی پول داشته باشد و سالم زندگی کنند.
منبع:

1400/01/02
01:04:57
0.0 / 5
716
تگهای خبر: بازیگر , تئاتر , سینما , هنر
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۱
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است