سحرهای ماه رمضان با فصل وصل در رادیو نمایش

سحرهای ماه رمضان با فصل وصل در رادیو نمایش به گزارش هنر شهر برنامه سحرگاهی فصل وصل ویژه سحرماه مبارک رمضان با مبحث عبادت و به منظور ایجاد فضایی معنوی روی آنتن رادیو نمایش می رود.


به گزارش هنر شهر به نقل از روابط عمومی رادیو نمایش، برنامه «فصل وصل» بمدت ۳۰ شب بوسیله رادیو نمایش در کنار شنوندگان، از فضایل روزه داری و سفارش ها و بهجت مومنانه سخن می گوید و مخاطبان نسل امروز می توانند شنونده این برنامه باشند در این برنامه گویندگانی چون امیر نوری، مریم نشیبا و بهروز رضوی حضور دارند.
برنامه «فصل وصل» ویژه ماه مبارک رمضان و برمبنای طرحی از جانب هادی ماهر مدیر پخش رادیو نمایش و با موافقت محسن سوهانی مدیر کل مرکز هنرهای نمایشی و رادیو نمایش، شکل گرفت.
بازخوانی متون عرفانی، حکمت، پند آموز، ادبیات فاخر زبان و ادبیات فاخر فارسی با صدای امیرنوری و بهروز رضوی، تلفیق کارشناسی و گزارش با صحبت های احمد شفازاده کارشناس مذهبی و صدای شنوندگان که توسط لیلا علاقمند گزارشگر برنامه ضبط شده است و هم تلفیق سخنرانی های معرفتی و مذهبی که با آواها و نواهای عرفانی میکس شده، همین طور صدای بازیگران و پیش کسوتان رادیونمایش همچون صداهای ماندگار عبدالعلی کمالی، شمسی صادقی و مناجات های زنده یاد احمد گنجی، پخش دعای سحر با نواهای مختلف همچون زنده یاد موسوی قهار، پخش اذان و مناجات و دعای هر روز ماه مبارک رمضان همچون آیتم های برنامه سحرگاهی رادیو نمایش است.
ویژه برنامه سحرگاهی «فصل وصل» به تهیه کنندگی علیرضا بِهروش و عطیه گُلی، گویندگی امیرنوری، مریم نشیبا، بهروز رضوی، کارشناسی احمد شفازاده، نویسندگی آرش امجدی، قاسم اورنگی، مائده ماهر، گزارشگری لیلا علاقمند، گزارشگر و آیتم سازی فاطمه میرباقری و با مسئولیت مجازی حامد شعیبی از ساعت ۴ تا ۵: ۳۰ دقیقه، درماه مبارک رمضان روی آنتن می رود.


منبع:

1400/01/24
21:09:20
0.0 / 5
749
تگهای خبر: آنتن , بازیگر , برنامه , رادیو
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۵
هنر شهر

هنر شهر

هنر و فرهنگ شهری

honareshahr.ir - تمامی حقوق مالکیت معنوی سایت هنر شهر محفوظ است